KHL
CSKA Moskva – Viťaz 5:2 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 1:2 (kon.) | Novgorod – Kazaň 4:6 (kon.)
A. Mytišči – Nižnekamsk 4:1 (kon.) | S.Moskva – Metallurg Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Doneck – Čeljabinsk 3:2 (1:0 po s.n.)
CSKA Moskva
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Viťaz Moskovská oblasť
Streda 25.12.2013, 16:00 • Ice Palace - Moskva • KHL

Pekný zvyšok sviatočného večera praje Marek Antalík. (18:23:22)

Skončilo sa stretnutie medzi CSKA Moskva a Víťaz Podolsk. Domáci vyhrali 5:2. O gól sa postarali: 10. Denis Denisov (Ilja Zubov), 27. Alexander Radulov (Igor Grigorenko), 34. Nikolaj Prochorin (Sergej Gimajev, Ilja Proskurjakov), 52. Stanislav Jegoršev (Nikolaj Prochorin), 54. Roman Ljubimov (Nikolaj Prochorin) – 20. Airat Zjazov (Gleb Klimenko), 59. Dinar Chafizullin (Alexander Koroljuk, Dmitrij Šitnikov). Vylúčenia: 3:1, strely na bránu v tretej časti 11:12.

60:00

59:51
    Deväť sekúnd pred koncom riadneho času dostáva dve minúty domáci Ivan Nedrjajev.

59:01
    Začala sa záverečná minúta poslednej tretiny.

58:29
    Viťaz Podolsk dal gól!

Domáci stratili puk pri mantinely. Ten sa dostal k osamotenému DINAROVI CHAFIZULLINOVI, ktorý nedal šancu Proskurjakovovi.
    Asistencie: Alexander Koroljuk, Dmitrij Šitnikov.

57:40
    Radulov našiel Prochina, ktorý sa pokúšal pridať ďalší gól, ale nepodarilo sa mu to.

56:55
    Malevič čakal na vhodným moment zakončiť, ale nepodarilo sa mu to a prišiel o puk.

55:38
    Mezei s pukom za vlastnou bránou čaká na spoluhráčov.

54:35
    Iggulden sa natlačal do koncovky, ale pred Proskurjakovom neuspel.

53:26
    CSKA Moska dala gól!

Po 128 sekundách domáci strieľajú ďalší gól. Lisutina tentokrát prekonal ROMAN LJUBIMOV.
    Asistencia: Nikolaj Prochorin.

52:02
    Puk je opäť v útočnom páse CSKA, ale Zubov ho tam stratil.

51:18

STANISLAV JEGORŠEV potretal obranu hostí gólom. Perfektým blafákom nedal Lisutinovi šancu.

50:58
    Tlak CSKA narastá.

50:18
    Hostia sa rýchlo chceli dostať do pásma, ale nedali si pozor na postavenie mimo hry.

49:00
    Hosťom sa podarilo narušiť kombináciu CSKA a puk vyhodili do strednej tretiny.

48:39
    Domáci sa nemajú kde ponáhľať kontrolujú hru.

48:03
    Porseland napriahol k strele, ale neprekonáva Proskurjakova.

47:00
    Do konca riadbeho času nám zostáva 13.min. a rozhodcovia za 47. min. len troch hráčov poslali na trestnú lavicu aj to ešte v prvej tretine, čo je na Podolsk dosť nezvyčajné.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 10. Denis Denisov (Ilja Zubov), 27. Alexander Radulov (Igor Grigorenko), 34. Nikolaj Prochorin (Sergej Gimajev, Ilja Proskurjakov), 52. Stanislav Jegoršev (Nikolaj Prochorin), 54. Roman Ljubimov (Nikolaj Prochorin) – 20. Airat Zjazov (Gleb Klimenko), 59. Dinar Chafizullin (Alexander Koroljuk, Dmitrij Šitnikov)

CSKA Moskva: Proskurjakov (Staňa) – Mišarin, Zajcev, Rylov, D. Denisov, Gimajev, Jegoršev, Ogurcov – Grigorenko, Prochorin, Radulov – Filppula, Saprykin, Morozov – Žarkov, Zubov, Frolov – Neprjajev, Ljubimov, Fefelov, Fjodorov
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin S. Denisov) – Chafizullin, Malevič – Porseland, Golovkov, Rozin, Mezej, Tatalin – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Klimenko, Afinogenov, Rybakov – Šitikov, Rybakov, Koroljuk – Iggulden, Makjejev, Ivanov

Rozhodca: Gusev, Sergejev – Zacharenkov, Pavlov