Wacker – Grodig 5:3 (kon.) | Ried – Rapid Viedeň 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 1:2 (kon.)
Neustadt – Admira Wacker Mödling 1:0 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
5:3 (1:1, 4:2)
SV Grodig
cz Streda 04.12.2013, 20:30 • Tivoli Stadion Tirol • Rakúska Bundesliga

86
    Třetí střídání domácích. Na posledních pět minut nastupuje na hřiště Danile Brauneis, který vystřídá útočníka Romana Wallnera.

69
    Poslední střídání hostů, trenér Grödigu Adolf Hütter se ještě chce pokusil změnit nepříznivý stav. Ze hřiště míří Sascha Boller, kterého nahradí Simon Handle.

66
    Druhé střánání SV Scholz Grödigu. Tomi Correa, který v poslední době velmi často fauloval, jde ze hřiště. Jeho místo převezme Tadej Trdina. Jedná se o střídání útočníka za útočníka.

50
    Druhé střídání domácích. Alexandera Fröschla nahrazuje Christopher Wernitznig.

46
    Do druhého poločasu nastupuje SV Scholz Grödig s jednou změnou v sestavě. Thomas Salomon po pětačtyřiceti minutách zůstane v kabině a místo něj naskočí do druhého poločasu Maximilian Karner.

42
    Jak se dalo předpokládat, domácí obránce Sebastian Siller nebude v zápase kvůli zranění pokračovat a přepouští místo na trávníku českému obránci Tomáši Abrahámovi.

Tomáš Lysý

Góly: 22. Vucur, 50. Schütz, 59. Hinterseer (pen.), 64. Wallner, 87. Wernitznig – 7. Elsneg, 56. Nutz, 76. Trdina

Karty:   19. Siller (WCK), 47. Fröschl (WCK) – 25. Leitgeb (GRD), 48. Correa (GRD), 59. Boller (GRD), 61. Huspek (GRD)   75. Leitgeb (GRD)   57. Karner (GRD), 79. Tschernegg (GRD)

FC Wacker Innsbruck: Schrober – Bergmann, Schilling, Vucur, Siller – Schütz, Hinterseer, Hauser, Fröschl, Nitzlnader – Wallner. Trenér: Roland Kirchler.
    Náhradníci: Weiskopf, Jaio, Wernitznig, Milosević, Abrahám, Brauneis, Jevtić

SV Grodig: Stanković – Tschernegg, Potzmann, Salamon, Hayden – Nutz, Leitgeb, Boller, Elsneg, Huspek – Correa. Trenér: Adolf Hütter.
    Náhradníci: Oberst, Handle, Gimpl, Karner, Fend, Sigurdsson, Trdina

Rozhodca: Ing. Gerhard Grobelnik – Mag. Alain Hoxha, Maximilian Kolbitsch