Spišská N. Ves – Košice 5:4 (kon.) | Nitra – Trenčín 1:5 (kon.) | Topoľčany – Žilina 1:2 (1:2 po s.n.)
Zvolen – HC Slovan 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 3:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.)
HK Poprad
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 20.11.2013, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Extraliga juniorov

59:07
    V priestore pri trestných laviciach došlo k potýčke medzi hosťujúcim Števuliakom a domácim Hrehorčákom! Vyhral domáci Hrehorčák, ktorý obdržal trest 2+2+10 minút za hrubosť, Hosťujúci Števuliak obišiel s trestom 2+10 minút za hrubosť.

53:58
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť hosťujúci Bača.

50:09
    Liptáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Adam Kasanický.

48:51
    Liptáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci obranca Krmenčík.

44:14
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za faul kolenom odchádza sadnúť hosťujúci Samuel Danko.

39:49
    Domáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť hosťujúci útočník Števuliak.

39:34
    Popradčania si v závere druhej tretiny zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť hosťujúci Kabáč.

38:26
    Liptáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Emil Kramár.

34:19
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť hosťujúci Sebastián Potocký.

10:35
    Liptáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za vrazenie na mantinel odchádza sadnúť domáci obranca Krmenčík.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 42. Vojsovič (Hrehorčák, Kramár), 55. Štrauch (Hrehorčák, D. Šterbák) – 8. Brezniak (Sukeľ, Žiak), 14. Janček (Lištiak, F. Danko), 40. Brezniak (Kučera, Sukeľ), 44. Janček (Števuliak, Janči)

HK Poprad: Sedlačko (Luba) – Kramár, D. Šterbák, Babinský, Kasanický, Varholík, Krmenčík, Bjalončík, Mihalko – Štrauch, Vojsovič ("A"), Tomečko – J. Lapšanský, Sawicki, Hrehorčák ("C") – Ďurčo, Jenčo, Ženčuch ("A") – Paczkowski, Toma, Kasaj.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, F. Danko, Janči, S. Danko, Kučera ("A"), Pida, Škandera – Janček ("C"), Lištiak, Števuliak – Žiak, Brezniak ("A"), Sukeľ – Potocký, Kabáč, A. Laco – Furdek.

Rozhodca: Tomáš Orolin – René Šoltés, Adam Štofančík