Bergamo – Lazio 2:1 (kon.) | CFC Janov – Chievo 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Parma 3:2 (kon.)
Livorno – Sampdoria 1:2 (kon.) | Fiorentina – Juventus 4:2 (kon.) | Sassuolo – Bologna 2:1 (kon.)
Turín – Inter 3:3 (kon.)
ACF Fiorentina
4:2 (0:2)
Juventus Turín
Nedeľa 20.10.2013, 15:00 • Stadium Artemio Franchi - Firenze • Talianska Seria A

Videli sme derby ako sa patrí z množstvom gólom a trochou nervozity. Dúfame, že si nájdete cestu k onlajnom aj v budúcnosti aj vďaka zápasom akým bol ten dnešný. Želám vám ešte peknú nedeľu. (17:03:52)

Kto by to bol povedal že v dnešnom zápase uvidíme až šesť gólov a po piatich rokoch výhru domácich fialiek proti slávnemu Juventusu? Prvý polčas nasvedčoval o výhre Juventusu a posune na druhé miesto avšak domáci strelec ROSSI bol proti. Naštartoval obrat a sám aj spečatil famózny obrat Fiorentiny.

90+3
    Pirlova prihrávka na Teveza len do ofsajdu. Viac toho už v dnešnom zápase neuvidíme.

90
    Nervózny záver zo strany hostí. Nepresné zakončenia a veľa faulov už zrejme góly neprinesú.

89
    Žltú kartu dostáva Bonucci (Juventus Turín).

87
    Žltú kartu dostáva Motta (Juventus Turín).

87
    Snahu o zníženie síce vidíme, ale nepresnými centrami a chybami zrejme Juve gól nevstrelí.

86
    Už už hrozil ďalší protiútok domácich, tento krát si už obrana Juventusu poradila, 5 gólov za jeden polčas by už bolo zrejme veľké sústo.

85
    Domáci strelec Rossi si vyslúžil standing ovation, šancu dostane Matos.

83
    Nevýrazného Padoina nahradil Motta.

83
    Juve sa bude ešte určite tlačiť pred Netovu bránu. Môžme očakávať ešte zaujímavé posledné minúty zápasu.

82
    Otvorenie obrany Juventusu využili nabudení hráči fialiek. Kto by to bol cez polčas povedal že dokážu prelomiť skvelú obranu Juve a streliť 4 góly!

81
    HATTRICK! Dnes najaktívnejší hráč Cuadrado spolu so strelcom gólu sa ocitli v prečíslení 2 na jedného. Chladnokrvné zakončenie a tri góly na svete!

79
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Asamoah, prichádza Giovinco.

78
    Nevídaný obrat! Domáci futbalisti zacítili šancu a hneď po vstrelení vyrovnávajúceho gólu strhávajú vedenie na svoju stranu! Prihrávku Rossiho na úplne úplne voľného JOAQUINA tento hráč aj využíva.

Matej Bako

Góly: 65. Rossi (pen.), 76. Rossi, 78. Joaquin, 81. Rossi – 37. Tevez (pen.), 41. Pogba

Karty:   15. Aquilani (ACF), 37. Cuadrado (ACF), 57. Savic (ACF) – 12. Tevez (JUV), 22. Barzagli (JUV), 65. Asamoah (JUV), 69. Pirlo (JUV), 87. Motta (JUV), 89. Bonucci (JUV)

ACF Fiorentina: Neto – Roncaglia, Gonzalo, Savic – Pasqual, Ambrosini, Pizarro, Aquilani, Borja Valero – Cuadrado, Rossi.
    Náhradníci: Alonso, Bakić, Compper, Fernandez, Iakovenko, Joaquin, Matos, Munua, Tomović, Vargas, Vecino, Wolski

Juventus Turín: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Padoin, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah – Tevez, Llorente
    Náhradníci: Bouy, Caceres, De Ceglie, Giovinco, Isla, Motta, Ogbonna, Peluso, Rubinho, Storari, Vidal

Rozhodca: Nicola Rizzoli – Riccardo Di Fiore, Andrea Stefani