Machačkala – S. Moskva 0:1 (kon.) | Rostov – Samara 1:2 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Kubaň Krasnodar 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva
3:1 (0:0)
FK Kubaň Krasnodar
cz Nedeľa 20.10.2013, 16:00 • Rodina, Chimki • Ruská Premier Liga

A to je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemně prožitou neděli. (18:11:05)

Červené karty: 0 – 2

Je za námi utkání 13. kola ruské nejvyšší soutěže mezi Dinamem Moskva a Kubaněm Krasnodar, v prvním poločase branka nepadla. Za to v tom druhém se děly věci. V 50. minutě se ujala hlavička Baldého. Za 8 minut se uvolnil Voronin a bylo srovnáno. Pak se po rohu prosadil Grant. V 68. minutě byl vyloučen hostující Chubulov a domácí přidali třetí branku. V 86. minutě na hřiště nastoupil Corajev a prakticky se šel sprchovat, když viděl rovněž červenou kartu. Domácí už další branky nepřidali.

90+2
    Z následného rohu domácí již nic nevytěžili.

90+2
    Špatný odkop Belanova vystihl Kuranyi. S míčem se dostal do vápna, kde jej odkopem na roh odzbrojil Melgarejo.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu.

88
    Alan Kasajev si zahraje poslední minuty místo Andreje Voronina.

87
    Corajev nepobyl na hřišti ani minutu a už se může jít sprchovat, hlavní sudí mu udělil červenou kartu.

86
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Bucur, přichází Corajev.

85
    Alexej Ionov přepouští na poslední minuty místo na trávníku Fjodoru Smolovovi.

84
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Na penaltový puntík si míč postavil KEVIN KURANYI a nedal Belenovovi šanci.

83
    Lorenzo Melgarejo zezadu trefil Kokorina v pokutovém území. A bude se kopat penalta. Hostující hráč byl navíc odměněn žlutou kartou.

80
    Belenov se musel natáhnout po zklepnutí Kuranyiho.

78
    Ibrahim Baldé pouští do hry Djibrila Cissého.

78
    Ze hřiště odchází Ivelin Popov, kterého nahrazuje Vladislav Ignatěv.

77
    Domácí drží míč na svých kopačkách. Hosté jsou usazeni před vlastním pokutovým územím.

75
    Znovu v akci Kuranyi, tentokrát si s jeho pohybem poradil Dealbert.

74
    Kevin Kuranyi je nejpilnějším zaměstnavatelem hostující obrany, teď jej zastavilo nepřesné vedení míče.