Sochaux – Monaco 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 3:2 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.)
FC Sochaux
2:2 (0:2)
AS Monaco
cz Nedeľa 20.10.2013, 14:00 • Stade Auguste-Bonal • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších fotbalových přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (15:53:18)

Žluté karty: 2:2

A je dobojováno. Monaco sice vedlo už v 11. minutě 2:0, jenže domácí hlavně ve druhém poločase zabrali a dokázali vyrovnat na 2:2. Poté se oba celky ještě tlačily dopředu, ale žádná další branka už nepadla. Sochaux tedy vybojovalo cenný bod, naopak Monaco důležité body ztratilo. Nutno ale dodat, že domácí celek si dnes prohrát rozhodně nezasloužil.

90+4
    Ale ten ukončila nepřesná přihrávka na Falcaa.

90+4
    Monaco zakládá poslední útok v tomto utkání.

90+3
    Domácí stále drží míč a kráčím za hodně cenným bodem.

90+2
    Hostům nevyšel další útok a domácí nikam nepospíchají.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.

90
    Domácí naposledy střídají. Místo Diase si zahraje Poujol.

90
    Žlutou kartu uviděl hodně nervózní Falcao.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Zápas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě vítězné branky?

88
    Hosté ale úplně vypadli z tempa a nic se jim nedaří. Do vápna sice lítá jeden míč za druhým, ale domácí zadáci jsou pozorní.

87
    Už se opět hraje. U míče jsou hostující hráči.

86
    Na trávníku zůstal ležet domácí Dias a rozhodčí hru raději přerušil.

85
    Monaco se opět dostalo k míč a následně i k centru z pravé strany, ale pro kulatý nesmysl si dobře došel Pouplin.

84
    Jenže ani tentokrát z toho nic nebylo, protože hosty zastavil zbytečný útočný faul.

84
    Hosté kombinují na polovině domácích.

83
    Následný útok domácích skončil hodně nepovedených centrem. Na tahu je tedy opět Monaco.

Jakub Kopřiva

Góly: 57. Bakambu (Dias), 69. Lopy (Dias) – 4. Ferreira-Carrasco (Rodríguez), 11. Ferreira-Carrasco

Karty:   75. Lopy (SOC), 77. Roudet (SOC) – 90. Falcao (ASM)

FC Sochaux: Pouplin – Peybernes, Faussurier, Boumal, Carlão (C) – Lopy, Nogueira (70. Prcić), Dias (90. Poujol), Roudet, Mayuka (65. Camara) – Bakambu.
    Náhradníci: Cros – L. Zouma, Poujol, Guerbert, Prcić, Camara, Ilaimaharitra.

AS Monaco: Subašič – Carvalho, Abidal, Raggi, Tisserand (74. Martial) – Moutinho (67. Ocampos), Toulalan (C) (61. Kondogbia), Ferreira-Carrasco, Rodríguez, Obbadi – Falcao.
    Náhradníci: Romero – Fabinho, Isimat-Mirin, Ocampos, Kondogbia, Germain, Martial.

Rozhodca: Thual – Henninot, Saint Criqo Lompre