Heracles – Nijmegen 1:1 (kon.) | Groningen – Eindhoven 1:0 (kon.) | Zwolle – Den Haag 6:1 (kon.)
Alkmaar – Cambuur 3:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:1 (0:1)
NEC Nijmegen
cz Nedeľa 20.10.2013, 12:30 • Polman Stadion (Almelo) • Holandská Eredivisie

Tolik z dnešního zápasu, přeji hezkou neděli a fotbalu zase příště na počtenou. (14:26:56)

Je za námi toto utkání, dalo by se říct, že bylo velice průměrné. Nakonec dopadlo zřejmě spravedlivou remízou. Hosté hráli prakticky celý zápas v oslabení a vedli od druhé minuty zásluhou van Eijdena. Početní výhodu nakonec zhodnotil tři minuty před koncem střídající Streutker a Heracles tak nakonec může být spokojen.

90+2
    Už to vypadá, že zápas končí zřejmě spravedlivou dělbou bodů. Hraje se ve středu hřiště.

90
    Nastavují se tři minuty. Zmíněnou standardku hostující obrana zvládla bez úhony.

90
    V závěru zápasu je tu ještě naděje na vítězství pro domácí celek. Ten bude mít k dispozici standardku.

89
    Hosté potřetí střídají. Riekse nahrazuje na zbytek zápasu Foor.

87
    Heracles právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno. Už se zdálo, že snaha domácího mužstva je marná, nakonec však zaúřadoval střídající JENS STREUTKER, který se trenérovi Jongemu vyplatil jako skvělý žolík. Naběhl si na centr dalšího střídajícího hráče Amoaha a na malém vápně se vůbec první střelou zápasu trefil po zemi mezi tři tyče. Asistence: Matthew Amoah.

85
    Ke třem bodům však potřebují ještě ubránit pět minut a něco v nastavení.

84
    Čas se proklatě krátí a u míče jsou navíc borci z Nijmegenu. Ti zaslouží absolutní uznání, že pracovitý výkon v obraně.

82
    Utkání sleduje 8320 diváků.

81
    Heracles tak potřetí vystřídal, hosté si zřejmě poslední možnost šetří až na samotný závěr tohoto mače.

80
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Quansah, přichází Streutker.

79
    Všechnu sílu musí jeho tým vrhnout do útoku, protože stále s posledním mužstvem tabulky těsně prohrává.

78
    Vypadá to, že se trenér Jonge rozhodne potřetí vystřídat.

76
    Nejde to, Heracles je v křeči. Vůbec se nic nedaří, rozehrávka, kombinace. Není příliš vidět, že jsou borci v modrých dresech oslabeni.

75
    U míče jsou navíc výborně hrající hráči Nijmegenu, kteří to hrají velice zkušeně. Nikam nepospíchají, soustředí se na obranu a pokud je možnost, ihned vyrazí do brejku.

73
    Převaha domácích je zřetelná, hrají více jak hodinu přesilovku, ale ani jedna přímá střela na bránu není příliš lichotivou vizitkou.

72
    Už se hraje posledních dvacet minut utkání a stále je to o jednom gólu, který zařídil již ve druhé minutě van Eijden.