Sochaux – Monaco 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 3:2 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:2 (2:1)
FC Lorient
cz Nedeľa 20.10.2013, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Ligue 1 Uber Eats

87
    Lorient právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen to bude ještě zajímavé, protože hosté se dočkali snížení. Na centrovaný míč si naskočil VINCENT ABOUBAKAR, který zamířil přesně a překonal Ruffiera.

73
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak už to neplatí a vypadá to, že je rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení o dvě branky. Po hezké akci po levé straně přišel míč na hranici velkého vápna, kde byl střídající MAX-ALAIN GRADEL, který krásnou technickou střelou překonal Audarda.

38
    Ale pozor, hostům se přeci jen povedlo snížit. Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel YANN JOUFFRE a po jeho přízemní střele skončil kulatý nesmysl za zády Ruffiera.

15
    Po bleskové akci jdou domácí do vedení o dvě branky! Po parádní dlouhé přihrávce si míč na hranici velkého vápna zpracoval BENJAMIN CORGNET, který nic nevymýšlel a poslal kulatý nesmysl přesně do levého horního rohu. Audard byl bez šance a za míčem se pouze ohlédl.

7
    A po rohovém kopu jdou domácí do vedení. Na centrovaný míč si počkal BRANDAO, který přesnou hlavičkou překonal Audarda.

Jakub Kopřiva

Góly: 7. Brandão (Mollo), 15. Corgnet (Clerc), 73. Gradel (Ghoulam) – 38. Jouffre (Coutadeur), 87. Aboubakar (Pelé)

Karty:   30. Brandão (SET), 45. Mollo (SET), 61. Lemoine (SET) – 25. Lautoa (LOR), 89. Baca (LOR)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, K. Zouma, Perrin (C), Ghoulam – Corgnet (69. Cohade), Diomande, Lemoine – Mollo (90. Mignot), Brandão, Tabanou (66. Gradel).
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Mignot, Clément, Cohade, Sissoko, Gradel.

FC Lorient: Audard – Baca, Ecuele Manga (C), Lautoa, Guerreiro – Jouffre (86. Robert), Coutadeur, Doukouré (46. Bourillon), Monnet-Paquet – Aliadiére (78. Pelé), Aboubakar.
    Náhradníci: Chaigneau – Koné, Pedrinho, Bourillon, Wachter, Pelé, Robert.

Rozhodca: Delerue – Danos, Schurra