Kladno – Otrokovice 1:6 (kon.) | Bulldogs – Pardubice 4:8 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 5:3 (kon.)
Ostrava – Chodov 4:9 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 2:6 (kon.)
Bulldogs Brno
4:8 (2:1, 0:5, 2:2)
Sokoli Pardubice
cz Nedeľa 08.09.2013, 17:00 • MSH Vodova Brno • Livesport Superliga (CZ)

59:51
    Zozulák (PCE) zkusil přímou střelu, ale tou minul horní tyč.

59:51
    V samém závěru pojedou Pardubice samostatný nájezd!

53:14
    Bahník (PCE) je vyloučen za bránění ve hře a to dává Brnu alespoň jiskřičku naděje.

49:47
    Pardubice právě vstřelily branku!

Za třináct vteřin dokázal RADEK KRAJCIGR využít přesilovou hru a zatlouct zřejmě poslední hřebíček do rakve Brna. Asistence: Jakub Burian

49:34
    Přesilovou hru si zahrají také Pardubice, na dvě minuty je vyloučen Bauer (BNO) za držení hole.

48:18
    Právě ve chvíli, kdy na hrací plochu přispěchal vyloučený Krajcigr měli domácí asi největší šanci přesilové hry. Přesouvající se Levínský však dokázal míček vytěsnit mimo tři tyče.

46:18
    Radek Krajcigr (PCE) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

46:08

Umravnění v podobě sedmého gólu Pardubic opravdu přichází, z nenápadné akce se prosazuje MARTIN ZOZULÁK. Bez asistence

45:22
    Jelínek (PCE) však mohl na druhé straně všechny umravnit, jeho pokus přes obránce však orazítkoval pouze pravou tyč.

42:45
    Bulldogs právě vstřelili branku!

Tak toto byla hodně šťastná branka, ale i takové platí! MAREK FUCHS napřáhl a do branky si míček nešťastně srazil nohou jeden z pardubických hráčů. Rázem to tak je pouze o dva góly a Brno je zpět ve hře. Asistence: Petr Jeski

41:01

Rychlé snížení také přišlo a tato branka pochopitelně může Brnu dodat potřebnou kuráž k obratu. Nádherně si k pravé tyči seběhl PETR JESKI a trefil míček přesně pod přesunujícího se gólmana. Asistence: Marek Fuchs

39:55

A to jsme ještě nevěděli, že Pardubice stihnou pár vteřin před druhou sirénou přidat šestý gól. Po rychlé akci středem se skóre opět mění a postaral se o to RADEK KRAJCIGR Asistence: Štěpán Raiter

35:29

A ta je také velmi rychle využitá. Stačilo několik přihrávek kolem dokola a rychlá střela a rázem to vypadá s domácím týmem velmi špatně. Přesně do sítě zamířil IVO TEICHMAN. Asistence: Martin Zozulák

35:03
    Dokonce je tu vyloučení a Pardubice budou hrát přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen za vražení Jiří Juhaňák (BNO)

31:59

Na hřišti se toho moc nedělo a najednou přišla nenápadná střela, po které je to již 2:4. Autorem gólu je JAROMÍR LISA. Asistence: Ondřej Vaculík

30:14

Dokonalý obrat je dokonán! Z 2:0 je rázem 2:3 a Brno tak čeká nelehký úkol ve zbytku zápasu. IVO TEICHMAN využil hluché místo v domácí obraně a rychlý brejk zakončil gólem. Bez asistence

28:39
    Výborný postřeh Levínského, který vyrazil nečekanou střelu z úhlu od jednoho z hráčů Brna.

25:54
    Poskytnutá výhoda sice dostala domácí před branku, ale poté stačila jedna nepřesná přihrávka a už se hra přerušuje. Na dvě minuty je vyloučen Filip Krigovský (PCE) za bránění ve hře.

24:02

Naopak branka padla na druhé straně a začínáme tak prakticky od začátku. Mezi střelce se zapsal MARTIN ZOZULÁK. Asistence: Ivo Teichman

15:56

Tak toto bylo krásná branka Pardubic, z otočky se nemýlil JAROMÍR LÍSA a snižuje tak na 2:1, což je pro hosty přece jen příjemnější stav. Asistence: Karel Brychta

13:23

ALEŠ JAKŮBEK si postavil míček a pomalými krůčky se vydal proti pardubickému brankáři. Naznačení do bekhendu a poté klička do forhendu rozhodla a Brno tak navyšuje už na 2:0.

13:23
    Brno bude mít k dispozici samostatný nájezd!

09:00
    Míček se dostal mimo hrací plochu po teči jednoho z pardubických hráčů a tak bude útok Bulldogs pokračovat.

01:48

Hned ve druhé minutě zápasu se nám mění skóre. Po šťastném odrazu se míček dostal k PETRU GRICHOVI a ten nezaváhal. Velká chyba pardubické obrany tak domácím v úvodu zápasu výrazně pomohla. Bez asistence

Jozef Valenčík

Góly a asistencie: 2. Grich, 14. Jakůbek (t.s.), 42. Jeski (Fuchs), 43. Fuchs (Jeski) – 16. Lísa (Brychta), 25. Zozulák (Teichman), 31. Teichman, 32. Lisa (Vaculík), 36. Teichman (Zozulák), 40. Krajcigr (Raiter), 47. Zozulák, 50. Krajcigr (Burian)

Bulldogs Brno: Jurčík (Kejík) – Smíšek, Kadlec, Jalový, Kočí, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Zítko, Koutný, Komenda, Grábl, Mendrek, Sládeček, Grich, Bauer, Veselý
    Sokoli Pardubice: Levínský (Pipek) – Raiter, Oubrecht, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Dlesk, Jelínek, Burian, Krajcigr, Chmelař, Jirák, Krigovský, Formánek

Rozhodca: Kamil Sojka – Tomáš Sojka