Kladno – Otrokovice 1:6 (kon.) | Bulldogs – Pardubice 4:8 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 5:3 (kon.)
Ostrava – Chodov 4:9 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 2:6 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
2:6 (1:2, 0:0, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 08.09.2013, 20:00 • Aréna Sparta • Livesport Superliga (CZ)

Dnešní zápas je u konce. Mladá Boleslav ve třetí třetině přidala čtyři branky a zvítězila zcela zaslouženě. Hosté si tak z Prahy odváži 3 body a v součtu obou kol mají bodů šest. To Sparta je i po druhém kole bez bodu.
    Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Tomáš Kadlec (MBL) a Jakub Vrána (SPA).
    Střely na branku ve třetí třetině: 4:15
    Střely celkem: 17:26
    To je pro dnešní večer vše, přeji vám dobrou noc a těším se při sledování dalšího online přenosu. (22:10:36)

60:00

59:56
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A ještě jeden gól. Souhru sourozenců Chroustových zakončuje TADEÁŠ CHROUST. Asistence: Tomáš Chroust.

59:40
    Sparta bez gólmana.

59:18
    Vrtiška už byl na hřišti, ale inkasovanému gólu nezabránil. Další hřebíček do sparťanské rakve zabijí RADIM KŘENEK. Asistence: Petr Novotný.

59:15
    Vrtiška se ihned zapojil do napadání.

59:08

58:25
    Curneyho střela gólem nekončí.

57:55
    Jiří Bouška byl při své snaze o zakončení zablokován.

57:08
    Na 2 minuty za hru hlavou vyloučen Michal Vrtiška. Jeho vyloučení přichází pro domácí v ten nejméně vhodný moment.

57:00
    Sparta bude rozehrávat v útočném rohu.

56:30
    Sražen k zemi byl Fojta, v jeho akci pokračoval Pavel Bouška, s jehož střelou si Kotouček poradil.

55:49
    Petr Novotný vystihl rozehrávku domácích a předložil před prázdnou branku JIŘÍMU CURNEYMU, kterého tentokrát nezastavil ani skok brankáře Kotoučka. Asistence: Petr Novotný.

55:30
    Vrána měl na zádech nalepené dva soupeře, ale poradil si.

55:00
    Kontaktní branka domácí povzbudila, jsou nyní mnohem živější.

54:17
    Sparta právě vstřelila branku!
    Střela Strachoty k Novotnému nedolétla, dorážku Ducheka brankář Mladé Boleslavi zlikvidoval, ale na další dorážku MICHALA STRACHOTY už neměl. Asistence: Petr Duchek.

54:00
    Oddechový čas pro domácí.

54:00
    Domácí Kadoch a Soukup se připravili o možnost zaútočit svým nedorozuměním.

53:20
    Curney našel Novotného, ten shodil na Křenka. Jeho střelecký pokus moc přesný nebyl.

52:45
    Po dlouhé době v akci gólman Novotný. Vedl si na výbornou.

Lukáš Vacuška

Góly a asistencie: 10. Duchek (Pelc), 55. Strachota (Duchek) – 6. Curney (Fojta), 14. Kadlec (Chroust), 46. Rožnovják (Fojta), 56. Curney (Novotný), 60. Křenek (Novotný), 60. ChroustTad (ChroustTom)

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Kadoch, Denemark, Kašpárek, Soukup, Čermák, Chaloupka, Vrána, Smetana, Duchek, Marvánek, Rebro, Pelc, Svatoš, Vrtiška, Šnajdr, Strachota, Němeček M., Němeček P.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Novotný M. (Bauer) – Novák, Bouška P., Novotný P., Ekl, Salát, Chroust Tom., Chroust Tad., Bouška J., Rožnovják, Gwuźdź, Mátl, Kadlec, Ludvík, Křenek, Curney, Fojta, Studený, Kroupa

Rozhodca: Novák O., Škaloud