Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.) | APOEL – Brno 1:1 (kon.) | Karviná – Mikulovice 3:1 (kon.)
MFK Karviná
3:1 (2:1)
FK Mikulovice
cz Štvrtok 11.07.2013, 17:30Prípravný zápas

A je dobojováno. Karviná tento přátelský zápas zvládla a nakonec porazila Mikulovice 3:1. Vítězství Karviné je zcela zasloužené. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (19:15:18)

82
    Karviná právě vstřelila branku!
    A vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto. V 82. minutě se trefil JAKUB LEGIERSKI, který se hezky trefil zhruba z dvaceti metrů.

46

První poločas je za námi. Viděli jsme tři branky a Karviná zatím vede 2:1. První branku vstřelil domácí Vladavič, druhou přidal Timm a za hosty snížil Chlebek.

38
    Mikulovice právě vstřelily branku!
    Hosté ale okamžitě odpověděli. Na rozdíl jedné branky snížil útočník LUKÁŠ CHLEBEK, který potrestal chybu Václava Cverny.

37
    A domácí už vedou o dvě branky. Druhou branku Karviné vstřelil MARIAN TIMM, který je v druholigovém celku na testech.

21
    Po faulu na Jana Svatonského odpískal hlavní rozhodčí pokutový kop. K míči se postavil ADMIR VLADAVIČ, který nezaváhal a poslal Karvinou do vedení.

20
    Byla nařízena penalta pro Karvinou.

1

MFK Karviná: Pindroch – Cverna V., Uvíra, Limanovský, Sobala, Vladavič, Timm, Svatonský, Cverna O., Gonda, Fischer

FK Mikulovice: Karabicha – Švacha, Pelán, Přikryl, Švancer, Forster, Sabo, Laryš, Stránský, Chlebek, Krčmařík

Favoritem tohoto utkání je určitě druholigová Karviná, která se poprvé v přípravě na novou sezonu představí na svém hřišti. Mikulovice budou hrát v příští sezoně MSFL, takže i pro tento celek je to velmi kvalitní přípravný zápas.

Zdravím všechny příznivce kopané. Na programu jsou další přátelská utkání a my budeme sledovat duel mezi Karvinou a Mikulovicemi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.