Irtyš Pavlodar – Levski Sofia 2:0 (kon.) | Gefle – Narva 5:1 (kon.) | Chazar Lenkoran – Sliema 1:0 (kon.)
Pjunik – Teteks 1:0 (kon.) | Ventspils – Broughton 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Breidablik 0:0 (kon.)
Podgorica – Fehérvár 1:0 (kon.) | Turnovo – FK Sūduva 3:2 (5:4 po pen.) | Žilina – Kutaisi 3:3 (kon.)
Aktobe – Gandzasar 2:1 (kon.) | Minsk – Kruoja 5:0 (kon.) | Dudelange – Milsami 0:0 (kon.)
Inter Turku – Víkingur 0:1 (kon.) | Karabach – Met. Skopje 1:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Bala Town 3:1 (kon.)
FK Liepāja – Prestatyn 1:2 (3:4 po pen.) | Skonto FC – FC Tiraspol 0:1 (4:2 po pen.) | Valletta – La Fiorita 1:0 (kon.)
Zrinjski Mostar – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | Malmö – Drogheda 2:0 (kon.) | Mariehamn – Keşla FK 0:2 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 7:2 (kon.) | Vaduz – Čichura 1:1 (kon.) | Celje – Tromso 0:2 (kon.)
Plovdiv – Astana 5:0 (kon.) | Kukësi – Flora 0:0 (kon.) | Giurgiu – Domžale 2:0 (kon.)
HB Tórshavn – Vestmannaeyjar 0:1 (kon.) | Glentoran – Reykjavík 0:3 (kon.) | Honvéd Budapešť – Čelik 9:0 (kon.)
Novi Sad – Hibernians FC 3:2 (kon.) | St Patrick´s – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Libertas – FK Sarajevo 1:2 (kon.)
HB Tórshavn
0:1 (0:0)
ÍBV Vestmannaeyjar
cz Štvrtok 11.07.2013, 20:00 • Tórsvøllur, Torshavn (FRO) • Európska liga (predkolá)

Neuvěřitelný konec měl tento napjatý a tvrdý zápas. Domácí tým byl v prvním poločase lepší, druhý poločas zase patřil hostům. Ti nakonec odjíždějí jako vítězové, díky penaltě v poslední minutě. Témto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (21:50:29)

90
    Hosté ještě střídají. Slaettalid nahradí Davidsena.

90
    Vestmannaeyjar právě vstřelil branku! A. BERGSSON proměňuje penaltu a zřejmě tak posílá Islanďany do druhého předkola.

90
    Byla nařízena penalta ve prospěch hostů.