Irtyš Pavlodar – Levski Sofia 2:0 (kon.) | Gefle – Narva 5:1 (kon.) | Chazar Lenkoran – Sliema 1:0 (kon.)
Pjunik – Teteks 1:0 (kon.) | Ventspils – Broughton 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Breidablik 0:0 (kon.)
Podgorica – Fehérvár 1:0 (kon.) | Turnovo – FK Sūduva 3:2 (5:4 po pen.) | Žilina – Kutaisi 3:3 (kon.)
Aktobe – Gandzasar 2:1 (kon.) | Minsk – Kruoja 5:0 (kon.) | Dudelange – Milsami 0:0 (kon.)
Inter Turku – Víkingur 0:1 (kon.) | Karabach – Met. Skopje 1:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Bala Town 3:1 (kon.)
FK Liepāja – Prestatyn 1:2 (3:4 po pen.) | Skonto FC – FC Tiraspol 0:1 (4:2 po pen.) | Valletta – La Fiorita 1:0 (kon.)
Zrinjski Mostar – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | Malmö – Drogheda 2:0 (kon.) | Mariehamn – Keşla FK 0:2 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 7:2 (kon.) | Vaduz – Čichura 1:1 (kon.) | Celje – Tromso 0:2 (kon.)
Plovdiv – Astana 5:0 (kon.) | Kukësi – Flora 0:0 (kon.) | Giurgiu – Domžale 2:0 (kon.)
HB Tórshavn – Vestmannaeyjar 0:1 (kon.) | Glentoran – Reykjavík 0:3 (kon.) | Honvéd Budapešť – Čelik 9:0 (kon.)
Novi Sad – Hibernians FC 3:2 (kon.) | St Patrick´s – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Libertas – FK Sarajevo 1:2 (kon.)
HB Tórshavn
0:1 (0:0)
ÍBV Vestmannaeyjar
cz Štvrtok 11.07.2013, 20:00 • Tórsvøllur, Torshavn (FRO) • Európska liga (predkolá)

Neuvěřitelný konec měl tento napjatý a tvrdý zápas. Domácí tým byl v prvním poločase lepší, druhý poločas zase patřil hostům. Ti nakonec odjíždějí jako vítězové, díky penaltě v poslední minutě. Témto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (21:50:29)

90
    Hosté ještě střídají. Slaettalid nahradí Davidsena.

90
    Vestmannaeyjar právě vstřelil branku! A. BERGSSON proměňuje penaltu a zřejmě tak posílá Islanďany do druhého předkola.

90
    Byla nařízena penalta ve prospěch hostů.

84
    Hreidarsson fauluje. To vyhovuje domácím.

80
    Davodsen také fauluje a vidí žlutou kartu.

78
    Hreidarsson opět fauluje.

77
    Hreidarsson na začátku pobytu na hřišti fauluje.

76
    Joensen přichází na hřiště na místo Sim. Samuelsena.

75
    Hreidarsson přichází za Thorsteinssona. To je poslední střídání Islanďanů.

74
    Domácí se Leóssonovu rohu ubránili.

73
    Thorvardarsonova střela byla zblokována na roh.

72
    Garner fauloval a vidí žlutou kartu.

68
    Domácí trenér reaguje na převahu hostů střídáním. Hosté zase obnovují útočné síly.

57
    Samuelsen se dostal do šance. James si připisuje další zákrok.

56
    Hosté střídají. Gudmondssona střídá Brgsson.

54
    Jeffsova střela se nepotkala s brankovou konstrukcí.

50
    Ve středu hřiště byl faulován Gudmundsson.

47
    Thorvardarson fauluje Santose.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:00.

Torshavn od začátku okazuje, kdo je na hřišti pánem. Gólově vyjádřit se mu však převahu nepodařilo a tak nechybělo mnoho a těsně před koncem mohl přijít trest. Ani v tuto chvíli branka však nepadla.

45
    Mouritsen ještě namířil na branku protihráče. Tam ale stál James.

44
    Na konci poločasu se do obrovské šance dostali hosté jmenovitě Thorvardarson a Mawejje. Tentokráte svoje umění předvedl Gestson a obě střely pokryl.

43
    Spear vidí za svůj faul žlutou kartu.

41
    Heinesen se dostal do dobré příležitosti. Branku ale netrefil.

40
    Vantsdal je napomínán za faul na protihráče.

37
    Po rychlém brejku totéž pro svůj tým vybojoval Heinesen.