Perm – Zenit 0:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – N.Novgorod 0:0 (kon.) | S. Moskva – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:0 (1:0)
Anži Machačkala
cz Nedeľa 26.05.2013, 11:30Ruská Premier Liga

90+2
    Šatov v závěru dostává ještě žlutou kartu.

83
    Poslední střídání na straně Anži, Serděrov nahradí Carcelu.

80
    Na straně hostí střídá Ewertona Gadžibekov.

78
    Baldeho nahradí na posledních zhruba patnáct minut Bucur.

73
    Střídá i Machačkala. Odejde Jucilei, šanci dostane Mukhammad.

66
    Druhá výměna na domácí straně, přijde Corajev, který nahradí Özbilize.

50
    Střídání na domácí straně, odešel Sosnin, místo kterého dostane šanci Tislov.

45+2
    V samotném závěru měl Kaboré další tutovku, ale opět o centimetry minul branku Machačkaly!

45
    A v poslední minutě první půle měli domácí stoprocentní šanci na navýšení náskoku! Kaboré šel ze strany sám na gólmana, prostřelil ho, nicméně míč skončil těsně mimo!

41
    Xandao je potrestán žlutou kartou.

36
    Dobrou šanci na smazání manka měl Šatov, který se dostal k odraženému míči a po kličce postupoval na branku! Jeho ránu vytáhl Belenov mimo tři tyče!

26
    Traoré srovnal skóre utkání, nicméně branka neplatí! Byl mu totiž odpískán útočný faul a to se vůbec nelíbí hostující střídačce, která se hlasitě domáhá nějakého vysvětlení!

25
    Právě Ivan Popov dostává za svlečení dresu žlutou kartu.

25
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení a výrazně se tak přibližují k udržení čtvrté pozice, která jim zaručí účast v Evropské lize! IVELIN POPOV dostal přihrávku za obranu a téměř z nulového úhlu propasíroval míč mezi nohama hostujícího brankáře do sítě – 1:0!

23
    Skvělý zákrok si nyní připsal hostující gólman Gabulov, který vytáhl konečky prstů nad břevno ránu Dealberta z velké vzdálenosti!

13
    Zatím největší příležitost zápasu měl hostující Traoré, který si naběhl na malé vápno. Přihrávku dostal, avšak jeho střelu z blízkosti odrazil Belenov na rohový kop!