Atlético Madrid – Mallorca 0:0 (kon.) | Valladolid – Vigo 0:2 (kon.) | Real Betis – Zaragoza 4:0 (kon.)
Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.) | Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.)
Osasuna – Sevilla 2:1 (kon.) | Malaga – La Coruña 3:1 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 3:3 (kon.)
Bilbao – Levante 0:1 (kon.)
Getafe CF
1:2 (0:0)
Rayo Vallecano
Nedeľa 26.05.2013, 20:00Španielska LaLiga

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (21:53:14)

Nudný druhý polčas sprestrili tri góly, ktoré padli neskutočne nečakane. Najskôr otvoril skóre Rafa, aby o 4 minúty vyrovnával Dominguéz. Tento hráč bol na konci zápasu striedaný žolíkom, ktorý hned pri prvom dotyku s loptou trafil gól a poslal Rayo Vallecano do vedenia 2:1. Reč je o Andrijovi Delibašičovi, ktorý tak vykúpil hosťujúci tím a uchmatol domácemu Getafe všetky 3 body.

90+4
    Priamy kop nepriniesol zápletku a tak tu máme koniec!

90+2
    Rozhodca ale nadstavuje ešte 4 minúty. Hostia sa už bránia a nevypadá to tak, že by mohlo dôjsť k vyrovnaniu.

90+1
    Rayo Vallecano dalo gól! Prvý dotyk s loptou a hneď gól! ANDRIJA DELIBASIČ strieľa vedúci gól zápasu po krásnom rýchlom brejku, keď sa tento žolík z lavičky trafil priam ideálne do poloodkrytej brány!

90
    Najskôr ofsajd a potom roh, z ktorého nič nehrozilo ukracujú Getafe o strelenie víťazného gólu.

89
    Hostia striedajú, odchádza Dominguez, ktorého nahrádza Delibasič.

87
    Vallecano sa spamätovalo a môže sa vydať do rýchlej kontry, ktorá však nič nepriniesla.

85
    Ďalšia šanca pre Getafe, našťastie pre hostí sa podarilo včas zakročiť.

84
    Hostia si dávajú pozor na rohy, domáci nemajú šancu skórovať.

83
    Možno jedna z posledných šancí pre Getafe, dokázali si svojou aktivitou vybojovať roh.

82
    Nie a nie prestať, Castro vidí žltú.

80
    Nechajme sa prekvapiť, či sa domácim podarí niečo vymysleiť, sú aktívni, len oni vedia, čo z toho napokon vzíde.

79
    Z Vallecana odchádza Vázquez, ktorého nahrádza Perea.

77
    Z tlaku Getafe, ktorý prišiel celkom nečakane, vyplýva 11 roh.

76
    Pokus o center z ľavej strany skončil na kopačke jedného z vracajúcich sa obrancov Getafe.

75
    Míchel odchádza, nahrádua ho Alvaro, striedalo Getafe.

74
    Nuda pokračuje, dej sa opäť odohráva pri poliacej čiare. Už dávno nikto nevidel žiadny strelecký pokus.