Atlético Madrid – Mallorca 0:0 (kon.) | Valladolid – Vigo 0:2 (kon.) | Real Betis – Zaragoza 4:0 (kon.)
Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.) | Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.)
Osasuna – Sevilla 2:1 (kon.) | Malaga – La Coruña 3:1 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 3:3 (kon.)
Bilbao – Levante 0:1 (kon.)
Osasuna Pamplona
2:1 (0:0)
FC Sevilla
Nedeľa 26.05.2013, 20:00 • Estadio El Sadar • Španielska LaLiga

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc, nech sa Vám vydarí štart do nového týždňa. (21:53:21)

Videli sme perfektný zápas, v ktorom zvíťazili zaslúžene domáci, aj keď tomu začiatok druhého polčasu vôbec nenasvedčoval. V 50. minúte otvoril skóre hosťujúci Negredo, no potom domáci zapli na vyššie obrátky a v rozpätí 16 minút otočili stav duelu v svoj prospech.

Domáci to zvládli! Infarktový záver na štadióne Estadio El Sadar v Pamplone! Domáci otočili vývoj zápasu a zachránili sa v najvyššej španielskej súťaži! Na trávnik nabehli šudia z tribún a hráčov do šatní odprevádzajú usporiadatelia, no v dave ľudí je hráčov oboch tímov nájsť veľmi ťažké.

90+4
    Na protest domácich fanúšikov sa hrá aj cez čas.

90+3
    Hra sa teraz odvíja v stredovej časti ihriska.

90+3
    Neuveriteľný záver na štadióne domácej Osasuny.

90+2
    Fernández by mal teraz rozohrávať, no namiesto toho si šnuroval kopačky začo vidí žltú kartu.

90+2
    Pri lopte sú hráči Osasuny.

90+1
    Nastavujú sa tri minúty. Domáci naťahujú čas ako sa dá.

90
    Pri striedačke sa teraz odohrala výmena názorov medzi hosťujúcim trénerom a hlavným rozhodcom.

90
    Hra je prerušená, pretože na zemi ostáva ležať až trojica hráčov.

89
    Negredo mal vyrovnanie na kopačke! Ten zoči-voči Fernándezovi neuspel a loptu odkopávajú hráči domáceho tímu do bezpečia.

89
    O loptu však prišli a Kondogbia zakladá protiútok Sevilly.

88
    Kondogbia prišiel o loptu pri bočnej čiare a domáci idú dopredu.

87
    Tlak hostí sa stupňuje. Všetci hráči v bielom sú natlačení v okolí šestnástky domáceho tímu a iba jeden hráč operuje na stredovom kruhu.

86
    Rakitićov center do vápna domáci odvrátili na Navasa, no ten loptu nakopol na bránu Fernándeza, ale nepresne.

85
    Damià vidí žltú kartu.

84
    Domáci využívajú poslednú možnosť striedania nato, aby do hry poslali Oiera, dole ide Sola.