Atlético Madrid – Mallorca 0:0 (kon.) | Valladolid – Vigo 0:2 (kon.) | Real Betis – Zaragoza 4:0 (kon.)
Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.) | Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.)
Osasuna – Sevilla 2:1 (kon.) | Malaga – La Coruña 3:1 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 3:3 (kon.)
Bilbao – Levante 0:1 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
0:2 (0:1)
FC Barcelona
Nedeľa 26.05.2013, 20:00 • Estadi Cornellà-El Prat (Cornellà de Llobregat) • Španielska LaLiga

Skončil sa zápas medzi mestskými rivalmi RCD Espanyol Barcelona a FC Barcelona, po góloch Sáncheza zo 14. minúty a Rodriguéza z 88. minúty vyšiel z tohto zápasu úspešnejšie hosťujúci tím, FC Barcelona. V poslednom zápase sezóny tak bude môcť zavŕšiť magickú 100 bodovú hranicu.To je odo mňa na dnes všetko, lúči sa s Vami Lukáš Pancurák. Ostaňte aj naďalej verní Onlajny.eu, dobrú noc. (21:51:59)

90+2
    Posledné striedanie zápasu, odišiel Stuani, prišiel Alfonso.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

89
    Domáci Verdú odchádza, nahradí ho Gómez.

88
    Vidí ju ale aj Forlin, obaja aktéri teda potrestaní.

88
    Fabregas vidí po súboji žltú kartu.

86
    Barcelona dala gól!
    RODRIGUÉZ po krásnej prihrávke zoči-voči Alvarezovi uspel a posiela FCB do dvojgólového vedenia!

84
    Dvojité striedanie na strane hostí, Sáncheza nahradí Tello a Iniestu Xavi.

83
    Záver zápasu sa nezadržateľne blíži, Espanyol to bude mať veľmi ťažké s desiatimi hráčmi.

82
    Priamy voľný kop zahrával Alves, Alvarez ale jeho pokus chytá.

80
    Po faule videl Mubarak žltú kartu a za neprimerané protesty aj druhú, tento zápas končí a ide sa schladiť pod sprchy.

79
    Nevinne vyzerajúca akcia domácich sa takmer skončila gólom! Obetavý záktor jedného z obrancov FCB zabránil vyrovnaniu..