Perm – Zenit 0:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – N.Novgorod 0:0 (kon.) | S. Moskva – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
Spartak Moskva
2:0 (1:0)
FK Alanija Vladikavkaz
cz Nedeľa 26.05.2013, 11:30 • Olimpiyskiy stadion Luzhniki (Moskva) • Ruská Premier Liga

90+3
    V samém závěru jsme viděli nádhernou střelu jednoho z hostujících hráčů, kterou však ještě hezčí robinzonádou dokázal vyrazit Dikan a drží tak nadále čisté konto.

86
    Zápas se již spíše dohrává, hosté navíc střídají. Ze hřiště odchází Priskin a na posledních pár minut si zahraje Khastsaev.

83
    Hosté střídají. Dudiev odchází a na jeho místo se postaví Khaimanov.

81
    Movsisyan mohl přidat pojistku, ale bravúrním zákrokem se vyznamenal Dzhanae, který vykopl míč na roh.

80
    První střídání Vladikavkazu v zápase. Odchází Bressan a místo něj na trávník vyběhne Rudnei.

79
    Spartak právě vstřelil branku!

Máme zřejmě definitivně rozhodnuto. Po přímočaré akci se dostal ke střele z deseti metrů JANO ANANIDZE a jeho pokus zapadl ke vzdálenější tyči.

63
    Z ničeho nic mohl Spartak přidat druhou branku, ale Ari poslal míč jen do tyče. Ariho přesto musíme pochválit za uvolnění se přes svého strážce.

61
    Překvapivě brzy dochází i ke třetímu střídání na domácí straně. Zápas končí pro Dzyubu, kterého nahradí Källström. Je tak jisté, že se do utkání nezapojí jediný český zástupce Marek Suchý, který byl připraven na lavičce Spartaku.

55
    V 55. minutě je tu druhé střídání Spartaku Moskva v utkání. Odchází Yakovlev a místo něj se na trávník podívá Ananidze.

54
    Kirill Kombarov vidí žlutou kartu za nedovolený zákrok ve středu hřiště.

52
    Pliev řídící se podle hesla, když nevíš co s míčem, tak vystřel. Hostující hráč se opřel do míče opravdu pořádně a orazítkoval břevno brány Spartaku!

47
    Dudiev si vyšlápl na pomezního rozhodčího a za prohození několika slov vidí žlutou kartu.

45
    Velmi špatné bránění rohového kopu, po kterém se dostal k hlavičce jeden z hostujících hráčů. Ten si výborně naskočil a pouze centimetry rozhodly o tom, že míč končí vedle pravé tyče.

26

Tento rohový kop se podařilo proměnit v úvodní branku, která může domácím fotbalistům dodat klid na kopačky. Šťastným střelcem tohoto gólu je SERGEY BRYZGALOV, který efektní patičkou usměrnil míč do sítě.

24
    Jsme svědky prvního střídání v zápase. Odchází domácí Vukojevič a místo něj si zahraje Brazilec Ari.

20
    Žlutí se nám i na druhé straně.

18
    První žlutá karta na straně Spartaku a dostal ji Bocchetti.

5
    To jsou věci, hned v páté minutě zápasu je vyloučen Da Costa Goore a tak se domácím situace v tomto utkání dosti ulehčuje. Hosté budou toto utkání dohrávat v deseti.