Pittsburgh – NY Islanders 4:0 (kon.) | Montreal – Ottawa 1:6 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Minnesota Wild
cz Piatok 10.05.2013, 03:30 • United Center, Chicago, Illinois • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:18:33)

MInnesota: 4

Hosté vstupovali do dnešního utkání s vědomím, že musí vyhrát, jinak pro ně sezóně končí a tento fakt se nepříznivě projevil na jejich výkonu, který byl křečovitý a bez nápadu. Navíc svůj den neměl ani Harding v brance Wild, který nastoupil od začátku, ale ve 27. minutě musel být střídán, jeho výkon rozhodně nebyl stoprocentní. V dresu Chicaga dnes zazářil hlavně Marian HOSSA, který nasbíral tři body za dva góly a jednu přihrávku.

Je konec. Nejen dnešnímu utkání, ale celé sérii, v níž Chicago Blackhawks poráží Minnesotu Wild hladce 4 : 1 na zápasy a postupuje do dalšího kola boje o Stanley Cup.

60:00

59:18
    Fanoušci si ve stoje užívají poslední vteřiny dnešního utkání a již slaví postup svého týmu do další fáze play-off.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání, posledních 60 vteřin hokejové sezóny 2012/2013 pro hokejisty Minnesoty Wild.

58:22
    Ještě zakázané uvolnění Chicaga, vhazovat se bude po levici Crawforda.

57:41

57:07
    Náznak jakéhosi napadání rozehrávky Blackhawks v podání M. Koiva.

56:48
    Hosté vystřelují puk do středního pásma.

56:25
    Kombinace domácích ve třetině Wild.

56:00
    Ano, Clutterbuck dostává trest navíc, oproti Carcillovi, proto hrají domácí přesilovou hru.

55:41
    Clutterbuck s Carcillem jsou za vzájemnou potyčku ve třetině Blackhawks vyloučeni, ale přesilovou hru si zahrají domácí.

55:26
    Ofsajd zastavuje útočnou akci Minnesoty.

54:46
    Pohled na střídačku Wild mluví za vše – většina je již smířená s tím, že letošní sezóna se chýlí ke svému konci a pro mnohé tak nastává čas dovolených, vyjednávání o nových smlouvách případně ještě přídavek v podobě účasti na světovém šampionátu.

54:19
    Bickell hledá na pravé straně volného Stalberga, ale obrana Wild bere puk.

53:26
    Hraje se převážně ve třetině Wild, místo toho, aby to bylo obráceně. Sen Minnesoty o postup přes nejlepší tým základní části bere pomalu, ale jistě, za své...

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 16. Hossa (Toews), 24. Kruger (Frolík, Keith), 27. Hossa (Saad, Kruger), 31. Shaw (Bickell, Keith), 47. Sharp (Toews, Hossa) – 31. Mitchell (Brodziak, Scandella)

Chicago Blackhawks: Crawford (Karlsson) – Keith, Hjalmarsson, Seabrook, Leddy, Oduya, Rozsíval – Saad, Toews, Hossa – Sharp, Handzuš, Kane – Bickell, Shaw, Stalberg – Bollig, Kruger, Frolík
    Minnesota Wild: Harding (27. Kuemper) – Suter, Brodin, Scandella, Spurgeon, Stoner, Gilbert – Parise, M. Koivu, Coyle – Zucker, Cullen, Setoguchi – Clutterbuck, Brodziak, Bouchard – Veilleux, Dowell, Mitchell

Rozhodca: Lee, Sutherland – Barton, G. Devorski

Diváci: 21597