Plzeň – Sigma Olomouc 0:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Jihlava 5:0 (kon.)
Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Brno – Ostrava 1:1 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Táborsko – Slavia 0:5 (kon.) | Bohemians – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:3 (1:1)
FC Hradec Králové
cz Pondelok 15.04.2013, 13:00 • U Nisy, Liberec (přírodní tráva) • Juniorská liga (CZ)

87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

Je zřejmě rozhodnuto! Hradečtí mladíci předvedli ukázkové přečíslení, po kterém se hlavou přesně prosadil MARTIN KOPÁČ a poslal hosty už do dvoubrankového vedení – 1:3.

86
    Hradec znovu střídá. Odchází střelec druhé branky Zec, který uvolní místo Ptáčkovi.

85
    Velký vzruch před brankou Zavřela způsobil Drobílkův centr. Hosté ho nakonec dokázali s obtížemi odvrátit na rohový kop.

82
    Slovan znovu střídá. Ze hry odešel Kmoníček, kterého nahradil Trnka.

75
    Liberecké podruhé střídá. ODešel Bouška a místo něj přišel Kaiser.

73
    Další změna na hřišti. Odpracováno má dnes hostující Furik, který přenechá své místo Krčálovi.

70
    Hradec také míchá sestavou. Odešel Malinský a místo něj přišel Bláha.

70
    Domácí poprvé vystřídali. Jánošík byl nahrazen Beníškem.

69

Balon si na penaltový puntík postavil ASIM ZEC a s ledovým klidem poslal hosty znovu do vedení – 1:2.

68
    Patka fauloval v pokutovém území. Bude z toho penalta pro Hradec.

50
    Hosté vystřídali hned dvakrát. Do hry přišel Krolop a Kopáč, a ze hřiště šel Hofman a Sixta.

39
    Liberec právě vstřelil branku!

Severočeši se nakonec dočkávají vyrovnání téměř pět minut před koncem prvního poločasu. Dobře chytající Zavřel si vybral slabší chvilku a střelu Jánošík neudržel. TOMÁŠ KOMENDA už měl snadnou práci dopravit balon do prázdné branky – 1:1.

38
    V zajímavé šanci se objevil liberecký Bouška. Z hranice vápna ale pálil pouze do míst, kde stál hradecký gólman.

19
    V devatenácté minutě mohlo být vyrovnáno. Dydowicz obral o balon Doležela a poté jej předložil Jánošíkovi. Ten ale z penaltového prostoru trestuhodně trefil pouze Zavřela.

16

Domácí nechali pláchnout po levé straně TOMÁŠE MALINSKÉHO, který nakonec své příležitosti využil. Balon při svém zakončení ostřel ještě o jednoho z bránících a od toho putoval za brankovou čáru – 0:1.