Plzeň – Sigma Olomouc 0:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Jihlava 5:0 (kon.)
Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Brno – Ostrava 1:1 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Táborsko – Slavia 0:5 (kon.) | Bohemians – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:2 (kon.)
AC Sparta Praha
5:0 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Pondelok 15.04.2013, 13:00 • TC Strahov • Juniorská liga (CZ)

V jednoznačném zápase sparťané deklasovali Jihlavu 5:0, když svéhou soupeře především přehráli ve druhém poločase. Z prosluněného Strahova vám přeji příjemný zbytek dne. (14:54:38)

84
    Kavkův centr však přeletěl všechny hráče v pokutovém území a neznamenal tudíž žádné nebezpečí.

84
    Nyní bude Jihlava zahrávat nebezpečnou standadku poblíž pokutového území

81
    Sparta využívá další možnost střídání. Miskoviče nahradil Nedbal.

80
    Jihlava je ve druhé půli skutečně bezradná. a nedokázala se mimo hlavičky z rohu dostat do žádného kloufného zakončení. Hraje se víceméně jen na útočné polovině Sparty.

79
    Ondřej Měska ze Sparty vidí žlutou kartu po útočném faulu.

77
    Miskovič přihrál za velkym vápnem Bredovi, který z nějakých pětadvaceti metrů jen trefil prostředek brány, kde byl připraven brankář Matiášek.

75
    Jihlava provádí druhé střídání v utkání. Místo Šuty si zahraje Štancl.

73
    Sparťanský tlak neustává. Nyní se po pravé straně prohnal Ondřej Měska, ale jeho centr stačil v pádu zachytit brankář soupeře.

69
    Sparta právě vstřelila branku!
    A JIŘÍ MISKOVIČ penaltu proměňuje! Pokutový kop vznikl po faulu na unikajicího Tomáše Bezstarosti.

68
    Sparta bude kopat penaltu!

66
    Miskovič našel z levé strany ve vápně ONDŘEJE MĚSKU, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

65
    Tomáš Bezstarosti ve druhé půli skutečně září! Nyní se parádním náběhem uvolnil na levé straně a přesnou přihrávkou našel na malém vápně Hájak, který ve stoprocentní šanci brankáře nepřekonal.

64
    Sparta potřetí v zápase střídá. Lapteva nahradil Měska

63
    Macháč vyvezl míč v rychlém spar´tanském protiútoku, přihrál Hájkovi, který zpětnou kličkou obešel obránce, ale vystřelil jen doprostřed brány.

60
    Tomáš Bezstarosti ze Sparty je ve druhé půli hodně aktivní. Jako by chtěl trenérům ukázat, že jeho místo je opravdu bv poli a ne v bráně. Nyní se dostal ke střele ve vápně, ale už byl moc z úhlu střelou na dlouhou nohu nedokázal v pádu trefit bránu.