Plzeň – Sigma Olomouc 0:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Jihlava 5:0 (kon.)
Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Brno – Ostrava 1:1 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Táborsko – Slavia 0:5 (kon.) | Bohemians – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:3 (1:1)
FC Hradec Králové
cz Pondelok 15.04.2013, 13:00 • U Nisy, Liberec (přírodní tráva) • Juniorská liga (CZ)

Konec zápasu. (14:50:06)

90+3
    Votroci si ještě v samotné závěru vypracovali rohový kop, který ale rozehráli na krátko a snažili se udržet balon u rohového praporku.

90+2
    Liberečtí se snaží ještě o závěrečný tlak. Volný kop Drobílka si ale v poklidu pohlídal hostující brankář.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Kaiser se dostal do slibné pozice. Z ostrého úhlu ale branku Hradce vůbec netrefil.

87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

Je zřejmě rozhodnuto! Hradečtí mladíci předvedli ukázkové přečíslení, po kterém se hlavou přesně prosadil MARTIN KOPÁČ a poslal hosty už do dvoubrankového vedení – 1:3.

86
    Hradec znovu střídá. Odchází střelec druhé branky Zec, který uvolní místo Ptáčkovi.

85
    Velký vzruch před brankou Zavřela způsobil Drobílkův centr. Hosté ho nakonec dokázali s obtížemi odvrátit na rohový kop.

84
    Severočeši se nastěhovali na polovinu soupeře. Lukes se ale dopustil útočného faulu.

82
    Slovan znovu střídá. Ze hry odešel Kmoníček, kterého nahradil Trnka.

81
    Poslední minuty budou ale jistě zajímavé. Liberec už letos nejednou dokázal, že dokáže otáčet zápasy.

80
    Před námi je posledních deset minut druhého poločasu. Zatím mají ke třem bodům blíže hosté, kteří si udržují jednobrankové vedení.

79
    Komanda nemohl pokračovat na branku Hradce. Ještě předtím mu byl totiž odmáván ofsajd.

78
    Další nepřesná rozehrávka Libereckých končí až u brankáře Zavřela, který nikam spěchat nebude.

76
    Drobílek byl od balonu čistě odstaven Janouškem, který si podle sudího počínal v rámci pravidel.

75
    Liberecké podruhé střídá. ODešel Bouška a místo něj přišel Kaiser.

73
    Další změna na hřišti. Odpracováno má dnes hostující Furik, který přenechá své místo Krčálovi.

72
    Domácí se snaží o rychlou gólovou odpověď. Jejich enormní snahu ale brzdí nepřesná kombinace.