Plzeň – Sigma Olomouc 0:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Jihlava 5:0 (kon.)
Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Brno – Ostrava 1:1 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Táborsko – Slavia 0:5 (kon.) | Bohemians – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:3 (1:1)
FC Hradec Králové
cz Pondelok 15.04.2013, 13:00 • U Nisy, Liberec (přírodní tráva) • Juniorská liga (CZ)

87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

Je zřejmě rozhodnuto! Hradečtí mladíci předvedli ukázkové přečíslení, po kterém se hlavou přesně prosadil MARTIN KOPÁČ a poslal hosty už do dvoubrankového vedení – 1:3.

69

Balon si na penaltový puntík postavil ASIM ZEC a s ledovým klidem poslal hosty znovu do vedení – 1:2.

39
    Liberec právě vstřelil branku!

Severočeši se nakonec dočkávají vyrovnání téměř pět minut před koncem prvního poločasu. Dobře chytající Zavřel si vybral slabší chvilku a střelu Jánošík neudržel. TOMÁŠ KOMENDA už měl snadnou práci dopravit balon do prázdné branky – 1:1.

16

Domácí nechali pláchnout po levé straně TOMÁŠE MALINSKÉHO, který nakonec své příležitosti využil. Balon při svém zakončení ostřel ještě o jednoho z bránících a od toho putoval za brankovou čáru – 0:1.