FK Alanija Vladikavkaz
3:1 (2:0)
FK Mordovija Saransk
cz Pondelok 15.04.2013, 16:00Ruská Premier Liga

Na to, že jsme sledovali ruskou kopanou a zápas předposledního s posledním, tak jsme se dočkali hodně nadprůměrného fotbalu. Hlavně ze strany domácích, kteří byli lepším celkem. V prvním poločase otevřel skóre Drenthe z penalty. Stejný hráč se prosadil i v závěru 1.poločasu a do kabin se šlo za stavu 2:0! Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a ti také brzy snížili. Poté ale neproměnili řadu obrovských šancí, co potrestal dvě minuty před koncem znovu Drenthe, který tak vstřelil hattrick! Domácí si tak připisují velmi cenné 3 body. Reputaci celého zápasu zkazil až závěr utkání, kdy jsme byli svědky menší šarvátky a viděli jsme i naprosto zbytečné karty, dokonce 2 červené. To už ale nemění nic na vítězství Vladikavkazu 3:1. (18:37:45)

A červená pro Perendiju.

S žlutou kartou také Chubutia.

Na druhé straně žlutá pro Božoviče.

Červená pro Gabulova!

Žlutá karta také pro Bakajeva.

Rozhodčí s kartami vůbec nešetří. Žlutou kartu dostal Drenthe.

Po konci duelu se ale ještě strhla menší potyčka obou družstev a vypadá, že ještě nějaké karty přijdou.

90+3
    Tak přeci jen ještě jedna šance domácích! Gabulov se teď dostával do šance a měl před sebou prázdnou bránu. Na míč byl ale krátký a chyběly mu centimetry, aby uklízel míč do odkryté branky.

90+2
    Domácí si vedení hlídají a vypadá to, že se skóre už měnit nebude.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby!

89
    Vladikavkaz právě vstřelil branku!

Přichází pojistka! ROYSTON DRENTHE si míč narazil s Gabulovem a ocitl se sám před Jurčenkem, kterého překonává a uzavírá svůj hattrick!

87
    Poslední střídání zápasu! Velmi pomalým tempem hřiště opouští Dudjev, místo kterého přichází Welinton.

86
    Hostům už opravdu moc času nezbývá. Stále se jim nedaří přes dobře bránící obranu domácích dostat.

85
    Tu ale odhlavičkovali na aut domácí obránci.

84
    Saransk teď vybojoval dost přijatelnou standartní situaci!

82
    Naopak domácí se dostávají do otevřených brejků, jako teď Drenthe, ten ale situaci příliš nezvládl.

81
    Hosté kombinují na polovině Vladikavkazu, chybí tomu ale nějaký moment překvapení.