Olomouc – Chomutov 2:3 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)
Piráti Chomutov
cz Piatok 05.04.2013, 18:10 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Baráž o ELH (CZ)

59:01
    Chomutov má velkou šanci rozhodnout utkání, zahraje si totiž přesilovou hru. Lukáš Kucsera je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

53:47
    Chomutovští budou hrát ve čtyřech. Za hru vysokou holí je potrestán na dvě minuty Tomáš Káňa.

45:27
    Rozjetý Kolouch mohl ujíždět na Hanuljaka po levé straně kluziště, byl však faulován. Martin Šagát je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

34:35
    Další početní výhoda pro Moru. Za podražení si dvě minuty vykoledoval hostující gólman Miroslav Hanuljak, trest za něj odpyká Michal Důras.

24:57
    Podruhé v utkání si zahrají přesilovou hru Kohouti. Vojtěch Kubinčák je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

21:58
    Třetí přesilová hra pro Chomutov. Martin Janáček odchází na dvě minuty na trestnou za hru vysokou holí.

13:53
    Piráti si podruhé zahrají přesilovou hru, Radim Kucharczyk je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

09:30
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Domácí Milan Ministr je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Luděk Stránský

Góly a asistencie: 20. Bartoň (Ondrušek, Kucsera), 49. Vodný (Kolouch) – 7. Kůs (Rýgl, Hruška), 57. Důras (Sikora, Palin), 61. Pulpán (Kraft)

HC Olomouc: Kašík (Halász) – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Janáček, Valenta, Kadela, Lhotský – Kucharczyk, Kucsera, Selingr – Rác, Kolouch, Vodný – Králík, Řípa, Herman – Diviš, Ministr, Švaňhal.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) – Mrázek, Rutta, Palin, Trefný, Stehlík, Rýgl, Bartejs, Pulpán – Jíra, Divíšek, Kubinčák – Šagát, Kraft (C), Káňa – Důras, Sikora, Hromas – Hruška, Kůs, Procházka.

Rozhodca: Lacina, Šindler – Barvíř, Blümel