Olomouc – Chomutov 2:3 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)
Piráti Chomutov
cz Piatok 05.04.2013, 18:10 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Baráž o ELH (CZ)

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek pátečního večera. (20:44:14)

Domácí příiznivci jsou s výsledkem hodně nespokojeni, ledovou plochu zasypali kelímy a jinými odpadky. Chomutovští si díky trefě Pulpána v prodloužení odvážejí z Hané cenné dva body. Olomouc si do barážové tabulky připisuje jeden bod, a je tak stále průběžně poslední.

60:35
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutovští rozhodují o osudu utkání! Další střelecký pokus od modré LUKÁŠE PULPÁNA končí za zády olomouckého gólmana. Asistence: Milan Kraft.

60:27
    Pulpán vypálil jedovatou střelou na Kašíka, ta končí vedle.

60:05
    Kraft byl na vhazování proti Vodnému úspěšnější.

60:01

Ve třetí třetině padly branky na obou stranách, a tak se v duelu bude pokračovat pětiminutovým prodloužením. V tom budou mít Piráti ještě minutu početní výhodu.

60:00

59:43
    Mrázek nastřelil tyč olomoucké branky!

59:17
    Důras vypálil od modré, trefil však pouze Šagáta clonícího před Kašíkem. Domácí poté odpálili puk přes všechny čáry.

59:01
    Domácí fanoušky verdikt sudích opravdu nepotěšil, hra je nyní přerušena kvůli vhozeným věcem na ledové ploše, které se musí odklidit.

59:01
    Chomutov má velkou šanci rozhodnout utkání, zahraje si totiž přesilovou hru. Lukáš Kucsera je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

58:10
    Bartejs nahazoval od modré, teč Divíška skončila mimo branku domácích.

58:05
    Zakázané uvolnění Mory.

57:39
    Z levého kruhu střílel Kubinčák, jeho pokus minul Kašíkovu klec.

56:58
    Chomutovští srovnávají pár minut před koncem základní hrací doby průběžný stav! Sikora našel zpoza brány MICHALA DŮRASE, který propálil Kašíka. Asistence: Marek Sikora, Brett Palin.

56:45
    Důras se probíjel v mezikruží do zakončení, jeho snažení zastavil až obětavým zákrokem Kucharczyk.

56:13
    Divíšek se obtáčel kolem Kašíkovy brány, jeho přihrávka na Káňu však neprošla skrz olomoucké obránce.

55:47
    Hosté přečkali přesilovku Kohoutů a hrají v plném počtu.

Luděk Stránský

Góly a asistencie: 20. Bartoň (Ondrušek, Kucsera), 49. Vodný (Kolouch) – 7. Kůs (Rýgl, Hruška), 57. Důras (Sikora, Palin), 61. Pulpán (Kraft)

HC Olomouc: Kašík (Halász) – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Janáček, Valenta, Kadela, Lhotský – Kucharczyk, Kucsera, Selingr – Rác, Kolouch, Vodný – Králík, Řípa, Herman – Diviš, Ministr, Švaňhal.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) – Mrázek, Rutta, Palin, Trefný, Stehlík, Rýgl, Bartejs, Pulpán – Jíra, Divíšek, Kubinčák – Šagát, Kraft (C), Káňa – Důras, Sikora, Hromas – Hruška, Kůs, Procházka.

Rozhodca: Lacina, Šindler – Barvíř, Blümel