Turín – Palermo 0:0 (kon.) | Siena – Bergamo 0:2 (kon.) | Bologna – Cagliari 3:0 (kon.)
Fiorentina – Chievo 2:1 (kon.) | Sampdoria – Parma 1:0 (kon.) | Pescara – Udinese 0:1 (kon.)
Catania – Inter 2:3 (kon.) | AS Rím – CFC Janov 3:1 (kon.)
Bologna FC
3:0 (2:0)
Cagliari Calcio
cz Nedeľa 03.03.2013, 15:00 • Renato Dall'Ara • Talianska Seria A

90+2
    Bologna právě vstřelila branku!

A domácí ještě stihli udeřit v samém závěru! CRISTIAN PASQUATO dostal přihrávku na střed pole kousek před velké vápna a nádherně zatočenou střelou pod břevno překonává bezmocného Agazziho v brance Cagliari!

86
    Pasquato nahrazuje aktivního Gabbiadiniho.

77
    Domácí zahrávali rohový kop, k hlavičce se dostal Sorensen, ten svým zakončením orazítkoval břevno Agazziho branky!

76
    Moscardelli jde na hřiště místo kapitána Diamantiho. Ten dnes vstřelil krásný druhý gól domácích a odchází za velkého potlesku domácích tribun.

75
    Nené nahrazuje na hřišti nevýrazného Saua.

72
    Centr z pravé strany se dostal k Taiderovi, ten na něj o centimetry nedosáhl! Pokud ano, byl by to jasný gól...

71
    Gillardino dostal ideální centr do pokutového území, jeho hlavička po rybičce ale jde mimo!

62
    Pinilla pokračuje v nastoleném trendu a inkasuje žlutou kartu.

60
    Cossu nahrazuje Ekdala, hosté mění herní systém pro zbytek utkání, to vše pochopitelně kvůli vyloučenému Pisanovi.

60
    Pinila nahrazuje Ibarba na straně Cagliari.

57
    Ze hřiště odešel Panagiotis Kone a nahradil ho Lazaros Christodoulopoulos.

56
    Dessena dostává žlutou kartu. Hraje se skutečně hodně od podlahy.

56
    Dnešní utkání se hraje velmi tvrdě už od úvodního hvizdu, nyní to ale Pisano přehnal a po právu je vyloučen! Brutální skluz ho posílá do kabin a domácí ke snadnější druhé půli...

47
    Gabbiadini hned z kraje druhé půle v tutovce! Domácí záložník si nabíhal z levé strany v pokutovém území na branku, jeho střelu ale fantasticky vyráží Agazzi a drží naděje hostů na body!

45+4
    Gillardino ze skvělé pozice trestuhodně nedává!

45+1
    Diamanti fauluje u postranní čáry a pomeznímu sudí zřejmě něco nepěkného řekl, vidí proto žlutou kartu.

40
    Aktivní Sau nyní fauluje a ihned vidí žlutou kartu.

34
    Nainggolan vidí žlutou kartu. Hosté dnes hrají hodně nečistě.

31
    Nádherná rychlá protiakce domácích, z levé strany centroval po zemi míč do pokutového území Gillardino, balon prošel přes všechny bránící hráče, Diamanti, na kterého tento pas šel však o pár centimetrů na balon nedosáhl!

29
    Kone dostává od sudího velmi velmi přísnou žlutou kartu a také že se mu verdikt nezamlouvá.

27
    Obrovskou hrubku předvedl bránící Cherubin, který dovolil z ideální pozice zakončovat Sauovi, ten ale trestuhodně míjí branku a zahazuje gólovku hostů.

19

A je to 2:0! ALESSANDRO DIAMANTI předvedl neuvěřitelnou střelu za pravou hranicí velkého vápna a nádherně trefuje vzdálenější růžek branky! Domácímu útočníkovi se tak dokonale vydařila odveta za hodně ošklivý, který před pár minutami utrpěl od Contiho.

14
    Conti ošklivě přišlápl Diamantiho na půli a dostává po právu žlutou kartu.

5

Tak to je tedy rychlost! I přes fakt, že sledujeme důležitý souboj dvou sousedů v tabulce padá rychlá branka, po krásné kombinaci se prosadil SAPHIR SLITI TAIDER a domácí tak jdou do vedení! Agazzi v brance hostů měl pramálo šancí na úspěšný zákrok.