RZ Pellets Wolfsberger AC
2:1 (2:1)
Rapid Viedeň
cz Nedeľa 03.03.2013, 16:00Rakúska Bundesliga

Krásný zápas z obou stran! Zápas začali lépe hosté, když více ze hry. Vypracovali si několik šancí a z jedné profitovali. V 10. minutě vstřelil branku Burgstaller. v 17. minutě už bylo vyrovnáno, trefil se Topcagic. Thonhofer přelil vítězství na stranu domácích, když v 35. minutě skóroval. Poté už gól nepadl, ale na hřišti se začalo přiostřovat. První červenou kartu viděl Jovanovic v 50. minutě, druhou v 79. De Paula. RAPID nedokázal ani ve výhodě 2 mužů v poli vstřelit branku a tak zápas skončil 2:1.

Děkuji vám za pozornost. Na přečtenou (17:59:34)

90+5
    v pokutovém útemí kličkoval Pichler, ale obránce míč odkopl na rohový kop, ze kterého nedokázali hosté vytěžit branku.

90+4
    Domácí už pouze odkopávají balón za polovinu.

90+3
    Boyd si vyskočil na centr, ale hlavičkou přestřelil.

90+3
    Domácí fanoušci popohání svůj tým, na stadioně je skvělá atmosféra.

90+1
    Zajímavou stadartní situaci Rapidu domácí obrana ubránila.

Nad rámec základní hrací doby přidány 4 minuty.

90
    Po výkopu od brány se do šance dostal Kerhe, avšak byl vyhnán Schrammelem do rohu. Chvíli držel balon u praporku, poté ho ale ztratil a míč mají hosté.

89
    Dobnik znovu kryje střelu! Dnes je mladý brankář při chuti.

87
    Bugstaller měl vyrovnání na kopačkách! Dostal krásnou přihrávku mezi obránci, ale z malého vápna se netrefil mezi tři tyče!

86
    Roh zahraný na krátkou vzdálenost Rapidu vyšel, po rychlé kombinaci z dálky vystřelil Hofmann, ale Dobnik jistým zákrokem kryje!

85
    Roh pro Rapid.

85
    Pichler zabrzdil počínající akci domácích.

83
    Hofmann netrefil branku o centimetry! To je škoda pro Rapid.

83
    Rapid má možnost standartní situace z dobré pozice. Míč si postavil Hofmann

82
    Z rohového kopu Rapid neohrozil Dobnika.

79
    Další červená karta pro domácí tým! De Paula se provinil tvrdým skluzem zezadu a odchází do sprch! Komplikace pro domácí!

79
    Na hřišti došlo k potyčce mezi Davidem De Paulem a Sonnleitnerem!

78
    K míči se postavil Riviera, ale netrefil branku! Rapid má tedy stále šanci na vyrovnání!