Brest – Lyon 1:1 (kon.) | Marseille – Troyes 2:1 (kon.) | Lille – Bordeaux 2:1 (kon.)
Lille OSC
2:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
cz Nedeľa 03.03.2013, 21:00Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:53:12)

Dnešní utkání je u konce a ze zaslouženého tříbodového zisku se mohou radovat domácí fotbalisté, kteří svého soupeře jednoznačně přehrávali. I když Girondins vedlo, nakonec muselo přijít to, k čemu vývoj zápas směřoval - domácí ve druhé půli vyrovnali a posléze dali i vedoucí, nakonec vítězný, gól. Hosté tak pokračují v nelichotivé sérii z posledních utkání, naopak, domácí jsou na vítězné "vlně" a je to pro Lille již čtvrté tříbodové vítězství v řadě!

90+4
    Běží poslední minuta nastavení, domácí stále drží jednobrankové vedení.

90+3
    Ovšem neúspěšně, bránící hráči si s tímto kopem poradili.

90+2
    Ještě se k rozehrání volného přímého staví domácí Digne, Lille zahrává z pravé strany.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby, což se zdá domácím fans až příliš, tolik přerušení přece jenom ve druhé půli nebylo!

90
    Běží poslední minuta dnešního utkání.

88
    Domácí Balmont faulován na polovině soupeře, ale zvedá se z trávníku a pokračuje ve hře.

87
    Poslední střídání v sestavě Lille, odchází Rodelin, přichází De Melo.

85
    Elana vyboxovává pryč z pokutového území.

84
    Bordeaux si zahraje rohový kop z pravé strany.

83
    Hosté kombinují, zatím však nedokáží překonat zahuštěný střed hřiště.

81
    Střídá se, poprvé v sestavě Girondins, odchází Nicolas Maurice-Belay, nahradí ho Fahid Ben Khalfallah.

80
    Míč, Payetem kopnutý, prolétl obranou hostů, ovšem nebyl nikdo, kdo by zakončil.

79
    Sané fauluje na levé straně svého pokutového území, Payet se skácel k zemi, sudí píská faul, bude se rozehrávat.

78
    Nyní je ve hře spousta nepřesností, každopádně domácí pokračují ve výborném výkonu.

76
    Pozor, do zakončení se dostává Diabaté, to je snad první šance hostů ve druhé půli, ovšem zády k bráně, navíc s bránícím Bašou "na zádech", se mu zakončit nepodařilo.

75
    Rohový kop z pravé strany, obrana Bordeaux odvrací.

74
    Obrana Girondins je poněkud ztrápená, od začátku druhé půle je pod velkým tlakem.

Martin Dvořák

Góly: 59. Rodelin, 72. Kalou - 31. Plašil (pen.)

Karty:   30. Beria (LIL) - 32. Traoré (BOR)

Lille OSC: Elana - Digne, Baša, Chedjou (69. Sidibé), Beria - Payet, Balmont, Martin, Rozehnal (58. Pedretti), Rodelin - Kalou
    Girondins Bordeaux: Carrasso - Faubert, Henrique, Planus, Trémoulinas - Obraniak, Sané, Plašil, Traoré, Maurice-Belay (81. Khalfallah) - Diabaté

Rozhodca: Buquet - Plancon, Zakrani