Nijmegen – Feyenoord 0:3 (kon.) | Waalwijk – Alkmaar 2:1 (kon.) | Kerkrade – Groningen 4:1 (kon.)
Den Haag – Heracles 3:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
3:1 (0:0)
Heracles Almelo
cz Nedeľa 03.03.2013, 16:30 • Kyocera Stadion • Holandská Eredivisie

O vítězství Den Haagu rozhodla druhá půle, po hodině hry dostal do vedení domácí tým van Duinen, na jeho branku reagovali hráči Heraclesu vyrovnávající brankou Castilliona, Den Haag rozhodl o vítěžství dvěma zásahy v posledních deseti minutách zápasu. Druhou branku vstřelil van Duinen a třetí zásah přidal krásnou střelou k tyči brazilec Chery. (18:30:49)

90+3
    Standartní situaci s přehledem zvládla domácí obrana.

90+2
    Na konci nastaveného času ještě budou mít hosté příležitost zahrát rohový kop.

90+1
    Poslední střídání v sestavě Den Haag. Kevina Jansena vyměnil Ramon Leeuwin.

90
    Rozhodčí van Sichem nastaví ve druhém poločase tři minuty.

89
    Druhé střídání týmu Den Haag. Autora dvou branek van Duinena nahradil na poslední minuty zápasu Kevin Visser.

87
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Do otevřené obrany Heraclesu postupoval z pravé strany TJARONN CHERRY, který si přehodil míč na levou nohu a nechytatelnou střelou k tyči posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.

85
    Třetí střídání připravil trenér Bosz. Ze hřiště odchází Ben Rienstra, kterého vyměnil Dragan Palji.

85
    Heracles již hraje vabank, toho můžou využít hráči Den Haagu ke třetí brance.

83
    Zkompletovat hattrick mohl van Duinen, míč ve stoprocentní šanci poslal těsně vedle levé tyče branky Pasveera.

81
    MIKE VAN DUINEN dostal ideální centr z pravé strany a dokázal se přes dotírajícího obránce Heraclesu uvolnit a střelou k tyči překonat brankáře Pasveera.

80
    První střídání Den Haagu. Ze hřiště odešel Charlton Vicento a nahradil ho Santi Kolk.

78
    Everton přihrál před velkým vápnem balon Castillionovi, který mu chtěl jej vrátit, přihrál však nepřesně.

76
    Heracles právě vstřelil branku!
    Rienstra krásnou kolmici našel za obranou domácího celku GEOFFREYE CASTILLIONA, který si s šancí poradil na výbornou a prostřelil brankáře Coutinha a srovnal na 1:1!

73
    Pro centr si přišel brankář Coutinho a míč skryl do náruče.

72
    Heracles bude mít výhodu standardní situace z levé strany.

71
    Everton byl zastaven pomezním rozhodčím, který mu signalizoval že se nacházel v ofsajdu.