Parma – CFC Janov 0:0 (kon.) | Bergamo – Catania 0:0 (kon.) | Palermo – Pescara 1:1 (kon.)
Sampdoria – AS Rím 3:1 (kon.) | Bologna – Siena 1:1 (kon.) | Udinese – Turín 1:0 (kon.)
Cagliari – AC Miláno 1:1 (kon.) | Inter – Chievo 3:1 (kon.)
Bologna FC
1:1 (1:1)
AC Siena
cz Nedeľa 10.02.2013, 15:00Talianska Seria A

To je dnes ode mě vše. Přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů na počtenou. (16:52:33)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme již žádný gól neviděli, a tak zůstal stav stejný jako po konci prvního poločasu. Ve druhé části si obě dvě mužstva dokázala vypracovat nějaké šance, ale žádná z nich vysloveně brankou nehrozila.

90+3
    Bogdanimu utekl míč až do zámezí. Bude se vykopávat od branky hostujícího týmu.

90+3
    Hra se momentálně přelévá z jedné strany na druhou.

90+2
    Emeghara tvrdě zajel do protihráče a zastavil jeho postup vpřed.

90+1
    Dlouhý pas Pereze do vápna soupeře našel pouze hostujícího obránce Terlizziho, který ho hlavou poslal do rukavic svého brankáře Pegola.

90
    Sudí nastavuje ve druhém poločase 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Střídají také naposledy hosté. Rosiniho nahradí na hrací ploše Bogdani.

89
    A je tu poslední změna u Bologně. Odešel kapitán Diamanti, na posledních pár minutek ho nahradil Moscardelli.

88
    Centr do šestnáctky proletěl celým pokutovým územím a skončil až v zámezí. Brankář Curci bude vykopávat od své branky.

87
    Cherubin fauloval v blízkosti pokutového území a soupeř bude zahrávat standardní situaci z dobré pozice.

86
    Perez se skvěle odpoutal od svého strážce a následně vystřelil. Jeho pokus skončil mířil vysoko nad branku.

86
    Sorensonovu hlavičku zblokoval jeden z obránců Sieny.

85
    Bologna bude zahrávat další rohový kop v utkání.

84
    Siena se již v posledních minutách nepouští příliš dopředu a soustřeďuje se především na obranu.

83
    Rosina si vyšlápl na Taidere a zastavil tak možná rychlý protiútok domácích.

82
    Druhá změna Bologně. Odchází střelec první branky svého mužstva Kone, nahradí ho Garics.