Parma – CFC Janov 0:0 (kon.) | Bergamo – Catania 0:0 (kon.) | Palermo – Pescara 1:1 (kon.)
Sampdoria – AS Rím 3:1 (kon.) | Bologna – Siena 1:1 (kon.) | Udinese – Turín 1:0 (kon.)
Cagliari – AC Miláno 1:1 (kon.) | Inter – Chievo 3:1 (kon.)
Cagliari Calcio
1:1 (1:0)
AC Miláno
Nedeľa 10.02.2013, 15:00Talianska Seria A

Penaltový hrdina Balotelli napokon zariadil body pre svoj tím aj v dnešnom zápase na pôde Cagliari. Obraz hry hostí sa nemenil ani po inkasovanom góle v závere prvého polčasu a v ofenzíve sa výrazne trápili. Desať minút pred koncom však Balotelliho poslal k zemi faulom Astori, bol vylúčený a mladý búrlivák sa nemýlil z bieleho bodu ani dnes. Zabezpečil tak svojmu tímu remízu. V tabuľke to však príliš veľa nerieši, keďže včera stratili body po remíze aj konkurenti z Ríma a Neapola. Dnes je to odo mňa všetko, teším sa na ďalšie priame prenosy. Dovtedy dopísania. (16:53:26)

90+4
    Plynú posledné sekundy zápasu, zrejme sa už na výsledku nič nezmení.

90+4
    Miláno ale bolo v dvoch prípadoch veľmi blízko ku gólu, rozhodcovia však správne videli v obidvoch prípadoch ofsajd.

90+4
    Bojan vypálil na Agazziho, ten vyrazil iba pred Balotelliho a mal pred sebou odkrytú bránu! Hlavičkou však nedal a aj tak sa pískal ofsajd.

90+3
    Balotelli dosiahol gól, ale padol po centri Abateho, ktorý vracal na hraciu plochu Robinho už spoza čiary.

90+3
    Lopty lietajú okolo vápna Cagliari z každej strany a nikde nie je napísané, že dnešný zápas sa skončí remízou.

90+2
    Miláno by si výhrou pomohlo, dotiahlo by sa na 3. Lazio len na rozdiel jediného bodu a to by pred sezónou možno čakal málokto. Samozrejme, tá ešte vôbec nie je na konci a o body sa bude bojovať každým kolom

90+2
    Balotelli sa ocitol v ofsajde, preto by jeho zakončenie na Agazziho nemohlo platiť.

90+2
    Hrať sa ešte bude dostatočne dlhý čas na to, aby padol gól, uvidíme, čo ešte tímy predvedú.

90+1
    Miláno má tlak a hrozí súperovi každou akciou. Má o jedného hráča viac a tak na svojej strane aj psychickú výhodu.

90+1
    Duel sa nadstavuje o 4 minúty!

90
    Boateng neuspel ani s ďalším ďalekonosným pokusom, mieril vedľa brány dosť výrazne.

90
    V útoku sa po čase ukázali aj domáci hráči, ale útočným faulom Ibarba sa všetko vrátilo opäť na druhú stranu.

89
    Balotelli bol blízko ku gólu! Center z rohu predĺžil Mexes a veľa nechýbalo, aby Agazzi pustil nepríjemnú hlavičku za svoj chrbát! Napokon si ale poradil.

88
    Abate opäť neodcentroval, ale ešte vybojoval loptu pre Boatenga, ktorý zabezpečil rohový kop.

88
    Kontroverznému útočníkovi by postavili hádam aj sochu, ak by v poslednej minúte rozhodol duel pre svoj tím aj dnes.

87
    Obliehanie pokutového územia Cagliari teraz nebude mať konca-kraja, uvidíme, či sa napokon jeden z tímov bude tešiť aj z trojbodového zápisu vedúcim a rozhodujúcim gólom.

Góly: 45. Ibarbo - 82. Balotelli (pen.)

Karty:   48. Murru (CAG), 52. Conti (CAG), 67. Dessena (CAG), 69. Astori (CAG) - 38. Niang (ACM), 45. Mexes (ACM), 63. Ambrosini (ACM)   81. Astori (CAG)

Cagliari Calcio: Agazzi - Pisano, Murru (70. Ariaudo), Astori, Rosettini, Conti, Dessena, Ekdal, Ibarbo, Ribeiro (57. Cossu), Sau (76. Pinilla).
    AC Miláno: Abbiati - Abate, De Sciglio, Zapata, Mexes, Ambrosini (66. Bojan), Flamini, Muntari, Balotelli, El Shaarawy (61. Boateng).