Parma – CFC Janov 0:0 (kon.) | Bergamo – Catania 0:0 (kon.) | Palermo – Pescara 1:1 (kon.)
Sampdoria – AS Rím 3:1 (kon.) | Bologna – Siena 1:1 (kon.) | Udinese – Turín 1:0 (kon.)
Cagliari – AC Miláno 1:1 (kon.) | Inter – Chievo 3:1 (kon.)
Udinese Calcio
1:0 (1:0)
FC Turín
cz Nedeľa 10.02.2013, 15:00 • Friuli, Udine • Talianska Seria A

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:55:27)

Je konec. Důležité tři body si připisují domácí, kteří tak v tabulce Serie A odskakují o další tři body od svého dnešního soupeře a zvýšili tak svůj náskok již na osm bodů.

90+5
    Běží již poslední minuta nastaveného času, závěr utkání je velice nervózní, hra je často kouskovaná.

90+3
    Santana si vykoledoval žlutou kartu za "zahození" soupeře na polovině hřiště.

90+3
    Ale tuto výhodnou pozici nedokázalo Udinese zužitkovat.

90+2
    Udinese bude zahrávat v těsné blízkosti pravého rohového praporku na polovině soupeře volný kop.

90+1
    Běží již první minuta nastavení a rozhodčí se rozhodl nastavit celkem pět minut!

90
    Ale ani z něho zatím branka nepadla, hosté tak mohou dál dobývat domácí bránu. Běží již poslední minuta.

89
    Rohový kop pro Turín!

89
    Ale i s tímto rohem si obrana Turína dokázala poradit a hosté spěchají směrem k domácí bráně.

88
    Domácí vybojovali svůj pátý rohový kop.

87
    Campos odchází za postranní čáru, je viditelně otřesen.

86
    Nepříjemný úder do obličeje inkasoval domácí Campos od hostujícího D´Ambrosia, který šel do hlavičkového souboje s loktem hodně od těla a následuje spravedlivá žlutá karta!

85
    Míč se ocitá u Padelliho, ten vykopává.

84
    Avizované střídání je tady, ze hřiště odchází ve druhé půli naprosto nevýrazný Antonio Di Natale a nahradí ho Mathias Ranegie.

82
    Připravuje se další střídání v sestavě Udinese.

80
    Mohutným výkřikem dal Padelli všem najevo, že si "jde" pro míč, ten nakonec vyboxovává mimo pokutové území.

79
    Cerci vybojoval další rohový kop pro Turín.

78
    Hosté opět kombinují na polovině soupeře, musí si však dávat pozor na rychlé protiútoky.