Liége – Brugge 1:3 (kon.) | Genk – Anderlecht 2:4 (kon.)
Standard Liége
1:3 (1:0)
Club Bruggy KV
cz Nedeľa 23.12.2012, 14:30 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League

Sudí Wouters dnes naposledy pískl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, které mělo dvě tváře. V prvním poločase byli aktivnější domácí fotbalisté, ale ve druhém poločase byli aktivnější hosté, kteří otočili zápas, a Standard Lutych tak prohrál na domácí půdě 1:3. Branku otevřel již v první minutě Ezekiel, ale pak už se hráči Lutychu neprosadili. Naopak ve druhém poločase se dvakrát trefil Lestienne, jenž zaznamenal obrat a v prodloužení přidal gól ještě Bacca Ahumada. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:30:13)

90+4
    Bruggy právě vstřelily branku!
    CARLOS ARTURO BACCA AHUMADA se konečně dočkal vstřeleného gólu. BACCA předvedl výbornou stabilitu a práci s míčem. Nádhernou trefou pojišťuje vedení.

90+3
    Autového vhazování se zmocní hosté.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Domácí fotbalisté se probojovali do zajímavé šance, ale nedokázali ji proměnit.

84
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Jim Larsen, přichází Thomas Meunier.

82
    Bacca obdržel vynikající přihrávku, kterou mu adresoval Lestienne, ale Bacca nedokázal proměnit stoprocentní šanci a určitě lituje.

79
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Paul-José M'Poku Ebunge, přichází Marvin Ogunjimi.

78
    Žlutou kartu vyfasoval Goreux.

77
    Žlutou kartu vyfasoval Ezekiel.

76
    Výborně se uvolnil MAXIME LESTIENNE, jenž si připisuje dnešní druhou vstřelenou branku a otáčí skóre. LESTIENNE obdržel přihrávku do běhu a přesnou střelou z první nedal domácímu brankáři šanci.

76
    Ezekiel se dožaduje pokutového kopu, ale sudí je jiného názoru.

74
    Druhý gól mohl přidat Lestienne, ale v koncovce selhal a míč skončil vysoko nad brankou.

72
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází William Vainqueur, přichází Astrit Ajdarevič.

70
    Ale svého soupeře neohrozili.

70
    Rohový kop vybojovali domácí hráči.

67
    Ezekiel měl gól na kopačce, ale skvěle zasáhl Kujovič, jenž jedovatou střelu vyrazil na rohový kop.

65
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Michy Batshuayi, přichází Sébastien Pocognoli.