Liége – Brugge 1:3 (kon.) | Genk – Anderlecht 2:4 (kon.)
2:4 (0:2)
R.S.C. Anderlecht
cz Nedeľa 23.12.2012, 18:00 • Cristal Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu a krásné vánoční svátky. Na počtenou. (19:56:28)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, který nakonec zvládl lépe Anderlecht, který vyhrál na hřišti Genku 4:2.

V prvním poločase jasně dominovali hostující hráči, kteří vstřelil dvě branky. O tu první se postaral Gillet a druhou přidal několik vteřin před poločasem Sutter.

Ve druhé půli domácí přidali a v 61. minutě snížil Koulibaly. O sedmnáct minut později si naběhl na dlouhou přihrávku Plet, který vyrovnal. Hosté opět udeřili tři minuty před koncem, kdy se prosadil opět Sutter. Vyrovnat mohl domácí Vossen, který ovšem v nastaveném čase neproměnil pokutový kop. O vítězství Anderlechtu rozhodl ve třetí minutě nastaveného času střídající Jakovenko.

90+3
    Anderlecht právě vstřelil branku!

Ale domácí chybovali a hosté šli do rychlého brejku. Ten zakončil přesnou střelou z hranice velkého vápna střídající OLEKSANDR JAKOVENKO, který rozhodl o vítězi tohoto duelu.

90+3
    Domácí se ještě tlačí dopředu, uvidíme, zda se dočkají vyrovnávací branky.

90+2
    Tu ale neproměnil střídající Vossen, který napálil míč pouze do břevna!

90+1
    Byla nařízena penalta, kterou budou zahrávat domácí!

90
    Hostující Safari uviděl žlutou kartu.

90
    Ale z rohu nic nebylo, přesto jsou domácí stále u míče. Rozeběhla se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Rohový kop pro domácí celek.

88
    U kulatého nesmyslu jsou hosté, kteří nikam nepospíchají.

87

A rychlá akce hostů skončila třetí brankou. Kanu vystřelil krásně z hranice velkého vápna, poslal míč do tyče, od které se odrazil na malé vápno, kde byl připravený TOM DE SUTTER, který míč doklepl do prázdné branky.

86
    Z rohu nic nebylo a dopředu pospíchají hosté.

85
    Rohový kop pro Genk.

84
    Domácí stále kombinují, ale nemohou se dostat před branku Anderlechtu.

82
    Ale z rohu nic nebylo a u kulatého nesmyslu jsou hráči Genku.

81
    Rohový kop pro Anderlecht.

80
    Hosté se dostali k míči a usadili se na polovině Genku.

79
    Domácí jsou při chuti a neustále se tlačí před branku Anderlechtu.

78
    Genk právě vstřelil branku!

A je vyrovnáno! Na dlouhou přihrávku z pravé strany si naběhl střídající GLYNOR PLET, který si míč parádně zpracoval a poté z bezprostřední blízkosti propálil hostujícího brankáře!

Jakub Kopřiva

Góly: 61. Koulibaly, 78. Plet - 36. Gillet, 45. Sutter, 87. Sutter, 90+3. Jakovenko

Karty:   23. Kouyaté (AND), 70. Proto (AND), 90. Safari (AND)

KRC Genk: Van Hout - Fernández, Ngcongca, Tshimanga, Koulibaly, Hyland (77.Vossen), Gorius, Buffel, De Ceulaer (75.Plet), Barda, Joseph-Monrose
    R.S.C. Anderlecht: Proto - Safari, Kouyaté, Nuytinck, Biglia, Klještan, Gillet, Bruno, De Sutter, Jovanovič (80.Jakovenko), Kanu

Rozhodca: Verbist - Hutsebaut, Huens