Waalwijk – Willem II 0:0 (kon.) | Utrecht – Amsterdam 0:0 (kon.) | Feyenoord – Groningen 2:1 (kon.)
Venlo – Kerkrade 2:4 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:1 (0:0)
FC Groningen
cz Nedeľa 23.12.2012, 14:30 • De Kuip, Rotterdam • Holandská Eredivisie

90+1
    Taktické střídání. Odešel Boetius a přišel Nelom.

88
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    V hodině dvanácté zachraňuje domácí tým opět GRAZIANO PELLÉ. Výbornou práci odvedl na hranici vápna Immers, jenž protlačil míč právě na autora branky. Ten už si před brankářem počínal nekompromisně a propálil ho. Nechytatelná střela a Luciano kapituluje podruhé.

83
    Podruhé střídají domácí. Zkusit vytvořit nějaký tlak se pokusí Vormer, ze hřiště odešel Vilhena.

81
    Poslední střídání v týmu hostů. Na posledních deset minut nastupuje Zivkovič, jenž nahrazuje Leeuwa.

79
    A dějí se věci. Tutovku jako Brno pro Groningem měl opět Van Dijk. Tomu z levého křídla přihrával do vápna Kwakman a mnoho nechybělo, aby se autor vyrovnávací trefy prezentoval i druhým zářezem na pažbě. Chyběl mu k zakončení pouze krok.

77
    Groningen právě vstřelil branku!
    A je to tady. Domácí hráli v posledních minutách hodně pasivně a nyní toho mohou litovat. Pustili soupeře do tlaku a ten vyrovnává. Standardku rozehrál Kirm, odražený míč se dostal k VIRGILOVI VAN DIJKOVI, jenž propálil celou obranu Feyenoordu včetně gólmana Muldera. Vyrovnáno 1:1!

74
    Jako bych to přivolal. Střídající Bacuna dohrál brankáře Muldera nic jiného než žlutou kartu nemohl očekávat.

65
    Střídají i domácí. Verhoek nahrazuje dnes velice dobře hrajícího Schakena.

63
    Groningen podruhé střídá. Zeefuik pro dnešní odpoledne dohrál, na plac vstupuje Bacuna.

60
    Teď už však ano. Po rohu se dostal k míči hlavičkující GRAZIANO PELLÉ a s velkým štěstím končí míč v síti. Sice se snažil Burnet odvrátit na poslední chvílí míč z brankoviště, ale ten už se doplazil těsně za čáru a branka je proto správně uznána.

59
    Obrovská šance pro Feyennord. Z hranice vápna pálil Schaken a jen díky Mulderovi se stav nemění. Ten vytáhl míč konečky prstů.

58
    Hosté poprvé zasahují do sestavy. Z ní vypadl zraněný Kieftenbeld a na jeho místo nastupuje Ajilore.

57
    Dnešnímu utkání příhlíží 45 000 diváků. Co k tomu víc dodat...

43
    V závěru poločasu Feyenoord pálil ostrými. Nejdřív z ostrého úhlu Clasie a následně se pokusil o dorážku Boetius. Vše však končí u brankáře Luciana. Tak až těsně před koncem poločasu se mohl měnit stav.