Ústí n/L – Písek 10:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
10:0 (3:0, 5:0, 2:0)
IHC Králové Písek
cz Piatok 21.12.2012, 18:05 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

57:17
    Kapitán hostů Jiří Ferebauer (PÍS) inkasoval menší trest za hákování. Publikum si žádá o desátou branku.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:10, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

52:59
    Přesilová hra pro Ústecké Lvy. David Homolka (PÍS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:9, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

39:04
    Ondřej Holomek (UNL) obdržel menší trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 32.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:8, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

37:42
    Osmá přesilová hra pro domácí. Za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště míří na trestnou lavici Jan Veselý (PÍS).

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:8, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

33:23
    Početní výhoda pro Písek. Nedovoleně si počínal Václav Meidl (UNL), který je potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 52.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:7, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

31:30
    Sedmá přesilová hra pro domácí. Martin Semrád (PÍS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 3:7, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

27:34
    Petr Markulinec (PÍS) odchází do boxu trestoměřičů, od hlavního arbitra Petra Úlehly inkasoval menší trest za napadení.

Celkem TM v letošním ročníku: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:6, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

21:21
    Přesilová hra pro svěřence Jindřicha Setikovského a Jiřího Kudrny. Za katr míří na dvě minuty Petr Přeučil (UNL), jenž si musí odpykat trest za faul kolenem.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

18:46
    Jelikož branka padla při signalizované výhodě, Slovan bude mít k dispozici novou dvouminutovou přesilovku. Jiří Ferebauer (PÍS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:5, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

18:12
    Zdeněk Šperger (PÍS) inkasuje od hlavního sudího Petra Úlehly dvě minuty za držení protihráče. Ve stejném čase inkasuje také osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Dvě minuty odpyká Lukáš Kužel.

Celkem TM v letošním ročníku: 46.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:4, navíc Šperger (PÍS) 10 min. OT [NESP].

14:01
    Opět vyloučení a početní výhoda pro Ústí nad Labem. Patrik Petruška (PÍS) dostává od hlavního rozhodčího dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 20.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:3.

11:21
    Druhá přesilová hra pro Lvy. Martin Semrád (PÍS) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 50.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

06:26
    Dvojnásobná přesilovka pro Jihočechy. Tomáš Sýkora (UNL) obdržel menší trest za vražení na hrazení.

Celkem TM v letošním ročníku: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

05:48
    Početní výhoda pro hosty. David Tůma (UNL) si počínal nedovoleně a obdržel dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

00:22
    Na úvod střetnutí přesilová hra pro Slovan. Zdeněk Šperger (PÍS) inkasoval menší trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 34.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 10. Brož, 12. Poživil (Lapšanský, Ludvík), 19. Kovář (Ludvík), 21. Kovář (Poživil), 33. Čermák (Tůma, Sýkora), 36. Meidl (Handlovský, Rod), 38. Meidl (Daniel Boháč), 38. Ludvík (Lapšanský), 57. Smetana (Meidl, Daniel Boháč), 59. Lapšanský (Poživil, Ludvík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Koutský) - L. Poživil, Sklenička, F. Pavlík, Špelda, Vl. Brož, Holomek, Grin, Smetana - R. Kovář, Lapšanský, Ludvík - Matai, Rod, Handlovský - P. Přeučil, V. Meidl, Daniel Boháč - D. Tůma, T. Sýkora, M. Čermák. Trenéři: Jaromír Šindel, Jiří Mička, Tomáš Mareš.
    IHC Králové Písek: Halmoši (38. - 40. Exner) - Drtil, Veselý, L. Kříž, Semrád, Prokop, Kužel, M. Dvořák - Strnad, Šperger, Jakub Marek - Petruška, F. Vlček, Ferebauer - Markulinec, Kučera, Homolka - Bernát, V. Novák, P. Sedláček. Trenéři: Jindřich Setikovský, Jiří Kudrna.

Rozhodca: Úlehla - Lučan, Čížek