Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.) | Trebišov – Spišská N. Ves 2:5 (kon.)
Trnava – Michalovce 4:7 (kon.) | Detva – Topoľčany 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 4:1 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 21.12.2012, 17:00 • ZŠ Trebišov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:00:48)

V tretej tretine zvýšil náskok hostí Dávid Džerenga na 2:4 a na konečných 2:5 uzavrel Filip Novák. Nič na výsledku nezmenili ani vylúčenia hostí a tak sa Spišská Nová Ves môže tešiť z plného bodového zisku.

60:00

59:13
    Hostia v plnom počte.

57:13
    Hostia sa budú musieť znova brániť. Roman Kohutiar dostáva dvojminútový trest za vrazenie na mantinel.

56:20

54:20
    Hostia sa budú musieť brániť po tom, čo Tomáš Gonda dostáva dvojminútový trest za držanie.

53:35
    Spišská Nová Ves dala gól!
    FILIP NOVÁK zvyšuje náskok hostí na 2:5! Asistenciu si pripisujú Juraj Prokop a Michal Findura!

47:49

45:49
    Hosťujúci Erik Nitriansky dostáva dvojminútový trest za nedovolené bránenie a k tomu ešte dostáva aj osobný trest za nešportové správanie.

45:42
    DÁVID DŽERENGA zvyšuje náskok hostí na 2:4! Asistenciu na góle majú Juraj Prokop a Filip Novák.

44:49
    Končí sa osobný trest Lukáša Nováka.

44:00
    Dnešné stretnutie sleduje 375 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

Na začiatku druhej tretiny sa podaril hosťom okamžitý obrat, keď najskôr v 22. minúte vyrovnal na 2:2 Michal Findura a v 23. minúte sa už hostia tešili z gólu na 2:3, ktorý zaznamenal Vladimír Klinga. V ďalšom priebehu druhého dejstva sa už výsledok nezmenil a tak môžu byť momentálne spokojnejší hostia.

40:00
    Druhá tretina skončila.

34:49
    Lukáš Novák dostáva desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

22:44
    Rýchli obrat hostí, o ktorý sa postaral VLADIMÍR KLINGA! Asistenciu na góle si pripisujú Richard Smotrila a Lukáš Novák.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Pisio (Kovaľ, Pavličko), 14. Ružička (Podsedlý, Králik) - 10. Prokop (Novák, Vartovník), 22. Findura (Prokop, Novák), 23. Klinga (Smotrila, Novák), 46. Džerenga (Prokop, Novák), 54. Novák (Prokop, Findura)

HK STEEL TEAM Trebišov: Hollý - Ficko, Antal, Zemko, Králik, Podsedlý - Ružička, Buraľ, Oravec, Grega, Marcinko - Pačuta, Giba, Pisio, Kovaľ, Pavličko - Senčák, Valko, Miľovčík
    HK Spišská Nová Ves: Kotvan - Malina, Horváth, Klinga, L. Novák, Smotrila - Džerenga, Vartovník, F. Novák, Prokop, Findura - Cvengroš, Nitriansky, Kohutiar, Gonda, Krempaský - Giľák, Hamráček

Rozhodca: Peter Sýkora - Peter Beňuška, Ondrej Kalina