Chomutov – Kladno 2:5 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 5:0 (kon.) | Liberec – Zlín 2:1 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Berani Zlín
cz Piatok 21.12.2012, 18:30 • Tipsport aréna, Liberec • Tipsport extraliga (ČR)

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:54:41)

Po téměř bezgólovém zápasu se o vítězi muselo rozhodnout v prodloužení. To dokázali Tygři využít hned v první půlminutě a získávají tak dva body. Jeden bod si vezou hosté do Zlína.

Nejlepší hráči jsou Antonín Honejsek za Zlín a Tomáš Filippi za Liberec.

60:27
    Liberec právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto! Po dvaceti sedmi sekundách prodloužení si zásluhou MICHALA BULÍŘE nechávají dva body domácí Bílí Tygři. Asistence: Jakub Čutta.

60:01

Ani třetí třetina nepřinesla góly. Proto se bude hrát pětiminutové prodloužení. Oba týmy mají alespoň jistý bod.

60:00

59:55
    Vypadá to na prodlužování hry.

59:36
    Ještě se snaží Liberečtí, konkrétně Lukáš Vantuch, ale ke střele se nedostal.

59:09
    Do útoku se hrnul Liberec, ale hráči byli v ofsajdu. Zbývá nám necelá minuta utkání.

58:17
    Radim Tesařík pálil od modré přímo na branku, ale puk se zastavil o brusli Michala Bárty.

57:17
    Zakázané uvolnění pro Liberec. Hra se hodně kouskuje.

56:51
    Ofsajd pro tým PSG.

56:20
    Petr Čajánek také neváhal a vypálil nepříjemnou střelu. Pincova pozornost však ještě neopadla.

56:05
    Liberecký útok je zastaven ofsajdem.

55:15
    Tomáš Fořt neměl daleko od gólu. Puk byl vyražen do výšky a jmenovaný si ho ještě srazil před sebe. Tady už však převahu vzala obrana domácích.

54:36
    Filippimu nahrávka utekla, ale puku se chopil Radek Duda. Jeho střela nevyšla a Sedláček opět podrží puk pod lapačkou.

53:46
    Jan Víšek si dobře zpracoval puk a přijel až k brance. Tam pouze trefil náruč Jakuba Sedláčka.

53:20
    Lukáš Vantuch také vyzkoušel své střelecké štěstí, ale nevyšlo mu.

Tomáš Dolejš

Góly a asistencie: 5. Filippi, 61. Bulíř (Čutta) - 7. Honejsek (Tesařík, Veselý)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Jánošík, Vitásek, Výtisk, Čutta, Havíř, Štich - Bárta, Dušek, Víšek, Pospíšil, Galamboš, R.Vlach, Filippi, J.Vlach, Urban, Duda, Vantuch, Bulíř, Nedvěd
    Berani Zlín: Sedláček (Horčička) - Tesařík, Řezníček, Kotvan, Matějíček, Linhart, Zámorský, Kubiš, Hamrlík - Köhler, Fořt, Čech, Čajánek, Leška, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý, Okál, Horák, Balaštík

Rozhodca: Hribik, Hodek - Ondráček, Bádal

Diváci: 3 436