Augsburg – Bayern 0:2 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 2:3 (kon.)
Borussia Dortmund
2:3 (1:2)
VfL Wolfsburg
Sobota 08.12.2012, 15:30 • Signal Iduna Park • Nemecká Bundesliga

Je tu koniec nesmierne zaujímavého zápasu. Hosťujúcemu Wolfsburgu, ktorý sa pohybuje tesne nad pásmom zostupu sa podarilo zdolať minuloročného majstra z Dortmundu. Do 37. minúty mali domáci jasne navrch, videli 1:0 a takmer sa im podarilo aj zvýšiť svoj náskok. V spomínanej minúte však dostal červenú kartu domáci obránca Schmelzer a kopala sa penalta proti Dortmundu. Diego penaltu nekompromisne premenil a aby toho nebolo málo, podarilo sa Wolfsburgu do polčasu zásluhou Nalda strhnúť vedenie na svoju stranu. V druhom polčasu bola napriek oslabaniu aktívnejšia Borussia, čo potvrdila vyrovnávajúcim zásahom Blaszcykowskeho. V 73. minúte však Dost rozhodol o tom, že Borussia víde z tohto stretnutie bodovo naprázdno. Wolfsburg v tomto zápase vyťažil z minima maximum, kedže do iných šancí sa prakticky nedostal. To je dnes všetko, lučí sa s vami Michal Bakoš, Dovidenia a teším sa niekedy nabudúce ! (17:29:37)

90+3
    Vyzerá to tak, že domáci vídu z tohto zápasu naprázdno

90+3
    Nastavujú sa tri minúty

91
    Reus mohol vyrovnať ! Z priameho kopu parádne zakrútil do ľavého horného rohu, Begnalio však skvele zasiahol

90
    Striedajúci Kahlenberg bude po faule v blízkosti pokutového územia svojho tímu potrestaný žltou kartou

89
    Striedajúci Schieber prenikal do šance, Begnalio však výborne vybehol a do šance ho nepustil

87
    Zdá sa, že domácim futbalistom už chýbajú sily, čo je pochopiteľné, kedže hrajú od 37. minúty oslabení

87
    Borussia Dortmund sa nadychuje k záverečnému, mohutnému tlaku

86
    Z ihriska odstupuje Vieirinha, na ktorého miesto naskakuje čerstvý Rodriguéz

85
    Napriek nevôli domáceho kotlu sa píska faul Lewandowského, domáci mohli ísť do rýchleho brejku

84
    Gotze dostáva žlté napomenutie

82
    Priamy kop v prospech domáceho tímu

81
    Unaveného Kubu Blaszcykowskeho strieda hrdina zápasu s Manchestrom City Julian Schieber

80
    Namiesto faulu na Kubu Blaszcykowskeho sa píska len roh v prospech domácich

78
    Diego sa po súboji s domácim futbalistom zvíja na zemi, čo sa nepáči domácim tribúnam

77
    Domáci sa dostávajú na súperovu polovicu po faule na Perišiča, ktorý je od svojho príchodu na ihrisko neviditeľný