Mons – Anderlecht 0:5 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 0:2 (kon.) | Kortrijk – Waregem 1:2 (kon.)
Mechelen – Lokeren 2:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Leuven 1:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:1 (1:1)
Oud-Heverlee Leuven
cz Sobota 08.12.2012, 20:00 • Jan Breydel Stadion • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
    (21:58:26)

Remíza je mnohem přijatelnější pro Bruggy, které sice chtěly v dnešním utkání bodovat naplno, plány jim ale zkřížilo vyloučení Verbista, po němž museli domácí hrát celý druhý poločas pouze o deseti.

Skončilo dnešní utkání, v němž se oba týmy rozešli smírně po remíze 1:1, kterou zajistily dvě proměněné penalaty. Nejprve se prosadil ve 43. minutě Ibou a dvě minuty poté také z penalty vyrovnával Gudjohnsen.

90+3
    Obrana odvrací a je konec!

90+2
    A ještě rohový kop pro Leuven!

90+2
    Domácí takticky střídají, ze hřiště odchází Gudjohnsen, místo něho na poslední vteřiny přichází Uchebo.

90+1
    Faul hostů na polovině Brugg, domácí s rozehráním rozhodně nespěchají.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby. Hosté touží po druhé brance, která by jim zajistila tři body. Domácí, i když oslabeni, jsou ale proti.

82
    Kenneth Van Goethem odchází ze hřiště, místo něho nastupuje Ben Yagan.

87
    K dobré standartce se dostává Leuven na druhé straně, obrana Brugg se musí mít na pozoru!

85
    Obrana Leuvenu ale pozorná a odvrací.

84
    Rohový kop pro Bruggy.

82
    Domácí se po dlouhé době dostávají před šestnáctku hostů, v posledních minutách je fakt, že Bruggy hrají v poli o jednoho hráče méně, minimálně patrný.

79
    Další střela hostujícího Iboueho končí mimo domácí branku.

74
    Wilson Rudy odchází za hřiště, místo něho nastupuje Kevin Janssens.

76
    Ale obrana Leuvenu odvrací.

75
    Domácí se dostávají k zajímavé standartní situaci v blízkosti pokutového území hostů.

73
    Míč opět v držení hostů, kteří vhazují na polovině Cercle.

66
    Hosté střídají, ze hřiště odchází Ogbu "Chuka" a místo něho přichází Christian Pouga