Mons – Anderlecht 0:5 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 0:2 (kon.) | Kortrijk – Waregem 1:2 (kon.)
Mechelen – Lokeren 2:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Leuven 1:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:1 (1:1)
Oud-Heverlee Leuven
cz Sobota 08.12.2012, 20:00 • Jan Breydel Stadion • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
    (21:58:26)

Remíza je mnohem přijatelnější pro Bruggy, které sice chtěly v dnešním utkání bodovat naplno, plány jim ale zkřížilo vyloučení Verbista, po němž museli domácí hrát celý druhý poločas pouze o deseti.

Skončilo dnešní utkání, v němž se oba týmy rozešli smírně po remíze 1:1, kterou zajistily dvě proměněné penalaty. Nejprve se prosadil ve 43. minutě Ibou a dvě minuty poté také z penalty vyrovnával Gudjohnsen.

90+3
    Obrana odvrací a je konec!

90+2
    A ještě rohový kop pro Leuven!

90+2
    Domácí takticky střídají, ze hřiště odchází Gudjohnsen, místo něho na poslední vteřiny přichází Uchebo.

90+1
    Faul hostů na polovině Brugg, domácí s rozehráním rozhodně nespěchají.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby. Hosté touží po druhé brance, která by jim zajistila tři body. Domácí, i když oslabeni, jsou ale proti.

82
    Kenneth Van Goethem odchází ze hřiště, místo něho nastupuje Ben Yagan.

87
    K dobré standartce se dostává Leuven na druhé straně, obrana Brugg se musí mít na pozoru!

85
    Obrana Leuvenu ale pozorná a odvrací.

84
    Rohový kop pro Bruggy.

82
    Domácí se po dlouhé době dostávají před šestnáctku hostů, v posledních minutách je fakt, že Bruggy hrají v poli o jednoho hráče méně, minimálně patrný.

79
    Další střela hostujícího Iboueho končí mimo domácí branku.

74
    Wilson Rudy odchází za hřiště, místo něho nastupuje Kevin Janssens.

76
    Ale obrana Leuvenu odvrací.

75
    Domácí se dostávají k zajímavé standartní situaci v blízkosti pokutového území hostů.

73
    Míč opět v držení hostů, kteří vhazují na polovině Cercle.

66
    Hosté střídají, ze hřiště odchází Ogbu "Chuka" a místo něho přichází Christian Pouga

70
    Další faul domácích při zakládání útočné akce, Leuven rozehrává.

68
    Obrana domácích ale opět odvrací.

67
    A je z toho již sedmý rohový kop pro Leuven.

67
    Další útočná vlna se žene na domácí bránu.

66
    Faul na polovině hostů, kteří mohou rozehrávat.

63
    Hosté opět střílí z hranice šestnáctky, chtělo by to ale seřídit mířidla.

61
    Obrana Leuvenu pozorná a hosté se sami dostávají do rychlého protiútoku.

61
    Faul v blízkosti šestnáctky dává šanci domácímu týmu ohrozit bránu Leuvenu.

60
    Domácí se po delší době dostávají na polovinu hostů, vhazují z levé strany.

59
    Střela hostů končí opět mimo, Coppens vykopává.

59
    Rychlý protiútok končí zblokováním střely na rohový kop, v pořadí již šestý pro Leuven.

59
    Odkopem od brány ale domácí opět pouze darují míč hostům.

58
    Další střela na domácí bránu, nakonec Coppens nemusí zasahovat, míč končí mimo.

55
    Míč v držení domácího týmu. Lepším týmem je ale v těchto fázích utkání Oud-Heverlee Leuven.

53
    Ogbu se ocitá v pokutovém území domácích, střílí, míč končí na boční síti!

51
    Byla to již pátá střela hostů v tomto utkání, Bruggy si zatím připsali tři střely.

51
    Míč však po střele hostů končí mimo bránu.

50
    Leuven bude zahrávat svůj pátý rohový kop. Domácí kopali zatím rohy dva.

49
    Leuven doslova drtí Cercle od úvodu druhého poločasu!

48
    Další útočná snaha hostů, obrana domácích odkopává, míč stále na kopačkách hráčů Leuvenu.

47
    Leuven vstupuje do druhého poločasu přece jenom aktivněji, domácí odvrací jen odkopem do zámezí.

46

Ve druhém poločase, který začně přibližně ve 21:08 hodin, budou domácí hájit remízový stav pouze o deseti. Sledujte i dál náš on-line přenos.

Ač se mohlo zdát, že tempo hry v prvním poločase působí uspávacím účinkem, jeho závěr byl skutečně nesmírně zajímavý. Nejprve jsme zaznamenali červenou kartu za faul gólmana Cercle Verbista, který fauloval v šestnáctce a poté i proměněnou penaltu hostů. Tu ve 43. miniutě proměnil Ibou. Netrvalo však dlouho a domácí se díky Gudjohnsonovi dočkali vyrovnání, když Islanďan proměnil také pokutový kop!

45
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!

EIDUR GUDJOHNSEN vyrovnává poté, co proměňuje pokutový kop.

45
    Bernt Evens je potrestán za nemístné řeči také žlutou kartou.

45
    Ale pozor, vzápětí fauluje na druhé straně Da Silva Robson, který nedovoleně zastavuje Gudjohnsena již ve vlastní šestnáctce a rozhodčí píská další pokutový kop, tentokrát ve prospěch domácích!

43
    Leuven právě vstřelilo branku!

SAVANEH EBRAHIM IBOU je prvním střelcem utkáním, když přesnou střelou pod břevno nedává Coppensovi šanci. Zdržení bylo způsobenou připravou Coppense na vstup do utkání a jeho rozcvičení.

41
    Za nedovolený zákrok Verbista, za nějž dostal gólman Brugg červenou kartu, je zároveň nařízen pokutový kop, který bude zahrávat Savaneh Ebrahim Ibou.

39
    Avizované střídání je tady, na trávník přichází náhradní gólman Jo Coppens, ze hřiště odchází Tim Smolders.

38
    Hosté budou mít dobrou příležitost na vstřelení branky, budou mít převahu jedno hráče v poli.

36
    Domácí musí střídat, do hry nasadit náhradního gólmana, který vystřídá některého z hráčů v poli.

33
    Carlos Wilson Cachicote Rocha střílí na bránu, Bailly vyráží na tyč! Největší šance prnvího poločasu.

35
    A pozor, kritický stav pro Cercle - červenou kartu dostává brankář Bram Verbist!

34
    Faul domácích na polovině hostů. V posledních minutách se Leuven přece jenom dostával pod mírný tlak Brugg. Na první gól ale stále čekáme.

31
    Leuven střílí na bránu, ale míč končí mimo.

29
    Faul domácích na polovině Leuvenu, hosté budou rozehrávat standartní situaci.

26
    Domácí zahrávají z levé strany, střela, ale míč končí mimo. Bailly vykopává.

26
    A také oni střílí na bránu, konkrétně Gudjohnsen, obrana Leuvenu odvrací pouze na roh.

25
    Střela Leuvenu na bránu, ale míč je zblokován, domácí mohou jít do rychlého protiútoku.

23
    Bruggy však příliš často chybují a nyní opět o míč přicházejí.

22
    Míč se však ocitá opět u gólmana Verbista, který vykopává.

21
    Hosté vhazují na polovině domácích, ale o míč přichází a kombinují Bruggy.

19
    I s ním si ale obrana Brugg dokázala poradit.

18
    Hosté nyní přebírají iniciativu a je z toho další rohový kop!

17
    Míč ale končí v náruči gólmana Verbista, ten vykopává.

16
    Obrana Brugg odvrací na další roh.

15
    Ale pozor, budeme sledovat další rohový kop, tentokrát ho zahrávají hosté.

14
    Obrana Leuvenu odvrací.

13
    Ale vzápětí se vše soustředí opět před Baillyho, domácí zahrávají první rohový kop.

13
    Míč se ocitá až u gólmana Baillyho, který vykopává.

12
    Leuven se dostává ke kombinaci, ale o míč přichází a útočit mohou domácí.

11
    Úroveň hry zatím odpovídá stavu terénu. Hraje se převážně na polovině hřiště. Domácí vhazují.

10
    Trávník na stadionu je skutečně ve špatném stavu, přesto ho rozhodčí shledal jako způsobilý.

9
    Domácí mají míč na svých kopačkách a zakládají útočnou akci.

7
    Ale k míči se dostávají hosté.

7
    Domácí vhazují na polovině Leuvenu.

6
    Dnes panuje na stadionu Jan Breydel Stadion opravdu drsné mrazivé prostředí, fotbal v takovém počasí je skutečně těžký.

4
    Z levé strany přichází centr do vápna, střela Dericka Chuka Ogbu je ale nepřesná a končí zhruba metr mimo bránu.

3
    První rohový kop budou zahrávat hosté.

1

Cercle Brugge KSV: Verbist - Cornelis, Evens, Wils, Smolders, Van Eenoo, Van Roose, Vidarsson, Bakenga, Gudjohnsen

Oud-Heverlee Leuven: Bailly - De Roeck, Vanaudenaerde, Weuts, Geraerts, Gislason, Karuru, Robson, Van Goethem, Ibou, Ogbu "Chuka"

Rozhodčí: Bart Vertenten.

Vítejte u dnešního on-line přenosu devatenáctého kola belgické Jupiler League, ve kterém se domácí Cercle Brugge KSV přivítá Oud-Heverlee Leuven.

Cercle Brugge KSV
    Domácí vstupují do dnešního utkání z poslední pozice Jupiler League, když v doposud odehraných osmnácti zápasech třikrát vyhráli a dvakrát remízovali. Ve třinácti zápasech odešli poraženi a s pouhými jedenácti body jsou s tříbodovou ztrátou poslední. Na Lierse, které je v tabulce na první nesestupovém místě, ztrácí Cercle již bodů pět. Největším problémem Brugg v letošní sezóně je doslova děravá obrana. Čtyřicet obdržených branek je jasně nejvíc ze všech šestnácti mužstev a lepší útok to již nezachrání. Naději domácím dává dobrá bilance na svém stadionu, kde dokázali nasbírat deset bodů z jedenácti celkových.

Hosté jsou na tom v tabulce Jupiler League mnohem lépe, než domácí tým, když jsou s šestadvaceti body na místě devátém. V osmnácti utkáních dokázal šestkrát zvítězit a osmkrát remízovat. Pouhé čtyři porážky svědčí o dobré defenzivní taktice, což podtrhuje počet remíz. Nebýt ztrát z posledních utkání, kdy prohráli v Lutychu, dom remizovali s Kortrijkem, prohráli s Monsem a pak ještě dvakrát "pouze" remizovali na hřišti Genku a v domácím prostředí s Gentem, byl by na tom Leuven v tabulce mnohem lépe!