Paríž – Évian TG 4:0 (kon.) | Nancy – Valenciennes 1:1 (kon.) | Troyes – Nice 1:1 (kon.)
Sochaux – Lille 1:1 (kon.) | Montpellier – Ajaccio 3:0 (kon.) | Rennes – Brest 2:2 (kon.)
FC Sochaux
1:1 (0:0)
Lille OSC
cz Sobota 08.12.2012, 20:00 • Auguste Bonal, Sochaux • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (21:59:30)

Držení míče: 40%-60%

Dnešní hodně vyhrocené utkání v chladných podmínkách skončilo smírně, tedy přesněji 1:1. Po bezgólovém poločase, ve kterém ale o velké šance nebylo nouze přišly v druhé půli také branky. Skóre otevřel v 62. minutě krásnou střelou do šibenice Nolan Roux, o dvě minuty později ale srovnal stav Yassin Mikari. V 80. minutě dostal domácí obránce Loic Poujol červenou kartu, hráči Sochaux ale už dokázali nerozhodný stav udržet až do závěrečného hvizdu.

90+5
    Už po uplynutí nastaveného času vidí žlutou kartu Ryan Mendes.

90+4
    Gueye se pokusil o střelu, minul ale branku.

90+3
    Elana pomohl svým obráncům časným výběhem a následným odkopem.

90+2
    Rouxova střela skončila nad brankou.

90+1
    Hosté se v útoku neprosadili.

90
    Sudí Kalt nastaví v dnešním utkání 4 minuty.

89
    Poslední střídání hostů, Ronnyho Rodelina nahradil Gianni Bruno.

89
    Lucas Digne se neprosadil po levé straně, navíc míč byl přisouzen domácím fotbalistům.

87
    Sudí Kalt jasně ukazuje, že Privat faulován nebyl.

86
    Hosté opět obléhají pokutové území Sochaux.

84
    Domácí obránci kombinují na vlastní polovině.

82
    Další žlutou kartou potrestán střídající Gueye.

81
    Domácí následně opět střídají, Mathieu Peybernes nahrazuje Roye Contouta.

80
    Další tvrdý zákrok na Rouxe znamená druhou žlutou kartu pro Loica Poujola v dnešním utkání, domácí stoper tak musí předčasně pod sprchu.

79
    Střídají také hosté, ze hry odchází Dimitrij Payet, jehož střídá Ryan Mendes.

78
    První střídání domácích, ze hry odstupuje střelec branky Yassin Mikari, kterého nahrazuje Ishmael Yarthey.