Paríž – Évian TG 4:0 (kon.) | Nancy – Valenciennes 1:1 (kon.) | Troyes – Nice 1:1 (kon.)
Sochaux – Lille 1:1 (kon.) | Montpellier – Ajaccio 3:0 (kon.) | Rennes – Brest 2:2 (kon.)
ESTAC Troyes
1:1 (1:0)
OGC Nice
cz Sobota 08.12.2012, 20:00 • Stade de l'Aube • Ligue 1 Uber Eats

Tolik tedy z tohoto sobotního zápasu francouzské ligy, přeji hezký zbytek večera a na počtenou. (21:51:47)

Ve druhém poločase se toho moc nedělo, domácí bránili hubený výsledek a možná dost pasivně. Za to byli také potrestáni v závěru zápasu. V nastaveném čase se totiž trefil Cvitanič a oba týmy si tak rozdělují po bodu. Průměrný fotbal tak nakonec končí slušným dramatem v závěru.

90+2
    Nice právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné. Domácí zcela zapomněli na nejlepšího hráče Nice DARIA CVITANIČE a ten z hranice malého vápna prostřeluje Thurama. Ale jak se tam argentinský fotbalista dostal, to už je věc jiná. Ač Troyes bránilo celý zápas skvěle, teď si vybralo hodně špatnou chvíli.

90
    Budou to tři minuty, nastavení právě začalo.

90
    Blíží se závěr zápasu, uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad plán.

87
    Naposledy střídá také domácí lodivod. Camuse nahrazuje Enza-Yamissi.

85
    Poslední střídání v týmu Nice. Odchází Eysseric a zbytek duelu dohraje Abriel.

83
    Ještě zhruba deset minut mají hosté na to, aby něco udělali s výsledkem.

82
    Střela Niveta z hranice vápna nemohla Ospinu ohrozit. Ten se ve druhém poločase docela nudí.

80
    Rovněž je tu druhé střídání u Troyes. Na posledních deset minut nastupuje Rincón, dohrál Saunier.

79
    Ve druhém poločase těch šancí je ještě méně jako v první části. Příliš pohledný fotbal skutečně nesledujeme. Domácí se jasně vydali cestou defenzivy.

77
    Snahy hostů jsou zatím marné. V osfajdu byl Traoré.

75
    Hostující kouč podruhé střídá. Dohráno ma Genevois a na jeho místo jde Bosseti.

72
    Domácí střídají. Bahebecka nahrazuje braziliský fotbalista Markos.

70
    No, takto to už nepůjde vůbec. Střela z obrovské dálky a ještě navíc po zemi...to nemohlo Eysserickovi vyjít.

68
    Troyes hraje hodně pasivně, aby se to domácím nevymstilo. Nic na to nemění ani rána Camuse hodně vedle.

66
    Totéž se povedlo i střídajícímu Piedovi, který z pětadvaceti metrů pálil vysoko nad.

64
    Nepřesnost střídá nepřesnost. Domácí Othon z velké dálky pozdravil fanoušky za bránou.

62
    Obrázek hry stále stejný. Domácí výborně brání a soupeř to má velice složité dostat se k šestnástce Troyes.