Mons – Anderlecht 0:5 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 0:2 (kon.) | Kortrijk – Waregem 1:2 (kon.)
Mechelen – Lokeren 2:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Leuven 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
2:1 (1:0)
Sporting Lokeren
cz Sobota 08.12.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Mechelen už vedení 2:1 v závěru ubránil, takže si připsal cenný skalp Lokerenu. Domácí zvládli zápas dobře takticky a lze říci, že vyhráli zaslouženě. Ve 34. minutě otevřel skóre Iddi, posléze navýšil vedení Mechelenu Henkens. V 81. minutě snižoval Miloš Marič, více toho už hosté nestihli. (21:56:29)

90+4
    Miloš Marič při standardce napřáhl k pořádné ráně, gólman Pačovski míč se štěstím vytěsnil mimo tyče!

90+3
    Lokeren si vytváří solidní tlak, ale domácí se stále úspěšně brání a hájí jednogólový náskok.

90
    Hlavní sudí nastavil zápas o čtyři minuty!

90
    Lokeren bude kopat standardku z hodně nebezpečné pozice. Hosté se snaží v závěru o vyrovnání!

88
    Jeden z domácích útočníků spadl po jednom ze soubojů na trávník, zpět na nohy mu musí pomáhat týmoví lékaři.

86
    Na hranici vápna fauloval De Bock (LOK). Je z toho žlutá karta po hostujícího obránce.

81
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Hosté se přece jen prosadili, gólmana Mechelenu překonal střelou k tyči střídající MILOŠ MARIČ.

79
    Lokeren zahrával další roh, ale domácí se i v tomto případě nebezpečí ubránili.

77
    Overmeire kopal rohový kop, který ale gólmana Mechelenu neohrozil.

73
    Lokeren se sice snaží o zkorigování skóre, jenže v útočné fázi se mu dnes příliš nedaří.

69
    Střídá i Lokeren. Leka nahradil Miloš Marič.

66
    Lokeren podnikl útočnou akci, ale zajímavou situaci zhatila nepřesná přihrávka na útočníka po které skončil míč v zámezí.

63
    Cordaro (MEC) dostal žlutou kartu.

62
    Mechelen vystřídal, střelce vedoucí branky Iddiho nahradil Enevoldsen.

60
    Patosi unikal s míčem, ale byl faulován. Lokeren bude zahrávat trestný kop.

57
    Mechelen je při chutí, dvě vstřelené branky domácí povzbudily. Lokeren se nemůže dostat zpět do hry.

54
    V Mechelenu se rýsuje překvapení, domácí míří za třemi body a skalpem třetího týmu v tabulce.

51
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Mechelenu dokonale vyšel začátek druhého poločasu! De Petter nacentroval do vápna, kde si našel místo ROBIN HENKENS, který hlavičkou dostal svůj tým do dvougólového vedení.