Žilina – Trenčín 0:3 (kon.) | B. Bystrica – Piešťany 2:5 (kon.) | Nitra – Poprad 5:1 (kon.)
Martin – Zvolen 1:3 (kon.) | Skalica – Košice 3:6 (kon.)
MsHK Žilina
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 07.10.2012, 17:00 • ZŠ Žilina • Tipos Extraliga (SR)

48:14
    Trenčania na chvíľu zatlačili súpera, Devečka pri defenzívnych povinnostiach fauloval a tak budú mať hostia ďalšiu presilovú hru. Menší trest za hákovanie.

45:07
    A opäť sa sily vyrovnajú. Lažo odchádza na trestnú lavicu po tom, čo napadol Bokroša.

44:03
    Množstvo hráčov bojovalo pred žilinskou striedačkou o puk, rezultuje z toho vylúčenie Lelkeša, ktorý podtrhol súpera.

42:52
    Diváci protestujú proti vylúčeniu Kokavca, ktorý v stredovom kruhu zostrelil súpera. Tak či onak, dve minúty pre Kokavca.

32:27
    A presilovka hostí končí! Trenčanov bolo pri striedaní na ľade príliš veľa. Trest pre hráčsku lavicu.

32:12
    Pekná kombinácia hostí! Puk poslal Jakúbek na druhú stranu, kde bol Mravík atakovaný Važanom a ten už putuje na trestnú lavicu. Menší trest za seknutie.

30:04
    Tomáš Bokroš zahákoval Škodu, ktorý už prechádzal cez modrú čiaru do útočného pásma. Hráč Dukly je samozrejme vylúčený na dve minúty.

23:35
    Ondrej Mikula vyhodil puk z hracej plochy a rozhodca ho okamžite posiela na trestnú lavicu. Žilina si zahrá krátku presilovku 5 na 3 !

22:18
    Presilovú hru si vyskúšajú i hostia, na trestnú lavicu odchádza Miroslav Habšuda za držanie.

19:46
    Devečka odchádza na trestnú lavicu za hákovanie - 2+10 minút osobný trest.

06:05
    Prvé vylúčenie v zápase! Drevenák odchádza na trestnú lavicu, menší trest za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 14. Marosz (Biro), 47. Tybor (Mravík, Lelkeš), 60. Gašparovič (Pardavý)

MsHK Žilina: Laco - Devečka, Rúfus, Horanský, Troliga, Varga - Dlouhý, Harant, Sýkora, Škoda, Lažo - Brcko, Sekáč, Drevenák, Važan, Krajči - Leško, Staňo, Kokavec, Valášek, Hájnik.
    HK DUKLA Trenčín: Kristín - Bokroš, Biro, Pardavý, Marosz, Gašparovič - Bagin, Imrich, Tybor, Lelkeš, Sojčík - Habšuda, Bednár, Mikula, Broska, Šišovský - Ďurkech, Nemčík, Jakúbek, Adamec, Mravík

Rozhodca: J. Konc - Kalina, Smrek