Bielorusko – San Maríno 1:0 (kon.) | Grécko – Cyprus 1:0 (kon.) | Bosna – Nemecko 4:4 (kon.)
Česko – Wales 5:0 (kon.) | Čierna Hora – Arménsko 0:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 2:2 (kon.)
Poľsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Kazachstan 6:0 (kon.) | Lotyšsko – Rumunsko 0:4 (kon.)
Rakúsko – Škótsko 3:2 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:4 (kon.)
Maďarsko – Lichtenštajnsko 2:0 (kon.) | Srbsko – S. Macedónsko 5:1 (kon.) | Švédsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Litva – Fínsko 1:3 (kon.) | Anglicko – Nórsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Island 5:0 (kon.)
Španielsko – Chorvátsko 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Estónsko 3:0 (kon.)
Španielsko
6:0 (5:0)
Chorvátsko
cz Pondelok 10.09.2012, 20:15Kvalifikácia na ME U21

90+2
    Žlutou kartu ještě vyfasoval domácí Rodrigo.

81
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec domácím vyšel i tento postupný útok. Šestou branku Španělska vstřelil ÁLVARO VÁZQUEZ.

72
    Vzápětí střídají i domácí. Sarabiu nahradil Rodrigo.

71
    Další střídání hostů. Dohrál Čulina a přišel Lešković.

66
    Španělsko opět střídá. Dohrál Deulofeu a zahraje si Bartra.

65
    Střídání domácích. Odešel kapitán Montoya a přišel Telo.

47
    Další žlutou kartu v tomto utkání uviděl právě střídající Budimir.

46
    Hosté v poločase střídali. Ze hřiště odešel Rebić a zahraje si Budimir.

46
    Hosté na konci poločasu střídají. Ze hřiště odešel Šitum a zahraje si Galovič.

38
    No a domácí vymysleli pátý gól. Tak tohle už zavání velkým debaklem. Pátou branku Španělska vstřelil kapitán MARTÍN MONTOYA.

34
    Tak tohle už je na ručník. Španělsko podniklo další smrtící útok a vstřelilo čtvrtou branku v tomto zápase. Úspěšným střelcem je tentokrát ISCO.

29
    První žlutou kartu v tomto zápase uviděl domácí Jordi Amat.

17
    Jenže hosté o míč přišli a domácí šli do rychlého brejku. Jako poslední se k míči dostal ÁLVARO VÁZQUEZ, který vstřelil třetí branku Španělska. A nutno dodat, že se hraje teprve sedmnáct minut!

10
    Tak to je parádní vstup Španělska do tohoto zápasu. Druhou branku domácích vstřelil aktivní GERARD DEULOFEU.

3
    A další útok končí už gólem. Po velkém tlaku posílá Španělsko do vedení PABLO SARABIA. Favorit tohoto zápasu tedy začal ve velkém stylu.