Bielorusko – San Maríno 1:0 (kon.) | Grécko – Cyprus 1:0 (kon.) | Bosna – Nemecko 4:4 (kon.)
Česko – Wales 5:0 (kon.) | Čierna Hora – Arménsko 0:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 2:2 (kon.)
Poľsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Kazachstan 6:0 (kon.) | Lotyšsko – Rumunsko 0:4 (kon.)
Rakúsko – Škótsko 3:2 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:4 (kon.)
Maďarsko – Lichtenštajnsko 2:0 (kon.) | Srbsko – S. Macedónsko 5:1 (kon.) | Švédsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Litva – Fínsko 1:3 (kon.) | Anglicko – Nórsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Island 5:0 (kon.)
Španielsko – Chorvátsko 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Estónsko 3:0 (kon.)
Litva
1:3 (1:0)
Fínsko
cz Pondelok 10.09.2012, 19:15 • Stadium Marijampole football club, Marijampole • Kvalifikácia na ME U21

Finům se ve druhém poločasu podařil perfektní obrat nejen ve hře, ale hlavně ve výsledku. Jestliže první půle patřila spíše domácím hráčům, ta druhá byla v režii Finska a výsledkem byly tři branky v síti gólmana Zubase. Nejprve vyrovnal Väyrynen a výhru poté zajistili svými góly Mäntylä a dnes velmi aktivní Forsell.

Body tak putují do Finska a je to jejich reprezentaci alespoň malá náplast na celkový výsledek skupiny.

Z tohoto zápasu je to ode mě vše, přeji Vám hezký zbytek večera a u dalších onlajn přenosů se těším nashledanou. (21:14:10)

90+3
    Hraje se ve středu hřiště a jak vidno, domácí už rezignovali.

90+1
    A opět rozehrávka od rohového praporku, Forsell si dnes opravdu užil.

90
    Roh pro Finsko, hra je daleko od jejich branky, vítězství už dnes Finy nemine.

88
    Definitivní pojistku na výsledek mohl dát Forsell, ale jeho utěšenou ránu chytil gólman Zubas.

88
    Poslední střídání Finska, už spíše taktického rázu. Odešel Aleksi Paananen a těch několik minut si zahraje Atte Hoivala.

85
    No a oživení skutečně přinesl, neboť jen chvíli po svém příchodu se opřel do míče, ale jeho střela zamířila jen do houštiny těl před Viitalou.

83
    A pomoci k tomu by měl i Mindaugas Grigaravičius, který nahradil Ernestase Veliulise.

82
    Branku netrefil na druhé straně ani Černych. Litevcům zbývá i s nastavením slabých deset minut na korekci výsledku.

80
    Finové a jejich další rohový kop. K rozehrání se postavil Forsell, našel Kauppiho, ten ale neměl seřízené mířidla a Zubas si tak může zajít pro míč, aby rozehrál a přesunul hru na druhou polovinu.

79
    Něco provést s nepříznivým výsledkem chtěl Černych, ale i on uslyšel hvizd hlavního sudího a praporek pozemního - ofsajd.

76
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle už bude pro Litvu těžký oříšek, pokud budou chtít vydolovat alespoň bod, protože po několika promarněných šancích se konečně prosadil PETTERI FORSELL a zvýšil tak na dvoubrankový rozdíl!

74
    Po přímém kopu se ke střele dostal domácí Veliulis, ale míč se k brankáři Viitalaovi nedostal, neboť jeho spoluhráči před ním dokázali střelu srazit.

73
    Vidíme první žlutou kartu utkání, za faul si ji prohlédl Donatas Nakrošius.

71
    S přáním vstřelit dnes svůj druhý a celkově třetí finský gól, se kolem litevské obrany prohnal Väyrynen, ale vystavil sám sebe do ofsajdu.

69
    Podruhé střídají i Finové, dnes už dohrál Robin Lod a zbytek utkání dohraje Nikolai Alho.

68
    Finové jsou nastěhováni před brankou Litvy, ale výsledkem jsou jen dva rohy v podání Petteriho Forsella.

66
    Na vzniklou situaci reaguje trenér Litvy střídáním. Ze hřiště odešel Lukas Kochanauskas a nahradil jej Edvinas Girdvainis.

64
    No a máme tu obrat! Po Forsellově rohové rozehrávce se nejlépe zorientoval TERO MÄNTYLÄ a neomylně poslal míč za Zubasova záda!