Bielorusko – San Maríno 1:0 (kon.) | Grécko – Cyprus 1:0 (kon.) | Bosna – Nemecko 4:4 (kon.)
Česko – Wales 5:0 (kon.) | Čierna Hora – Arménsko 0:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 2:2 (kon.)
Poľsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Kazachstan 6:0 (kon.) | Lotyšsko – Rumunsko 0:4 (kon.)
Rakúsko – Škótsko 3:2 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:4 (kon.)
Maďarsko – Lichtenštajnsko 2:0 (kon.) | Srbsko – S. Macedónsko 5:1 (kon.) | Švédsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Litva – Fínsko 1:3 (kon.) | Anglicko – Nórsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Island 5:0 (kon.)
Španielsko – Chorvátsko 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Estónsko 3:0 (kon.)
Bielorusko
1:0 (0:0)
San Maríno
cz Pondelok 10.09.2012, 17:00Kvalifikácia na ME U21

Bělorusové nakonec velkou bitvu s outsiderem zvládli, když po gólu Bykova vyhráli 1:0. San Marino odehrálo dobrý zápas. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (18:54:03)

90+4
    Gasperoni dostal žlutou kartu.

90+3
    Probíhá třetí minuta nastavení. Sudí vymezili nastavení na čtyři minuty.

90+1
    Volodko zahrával již v nastavení roh. Domácí se sice neprosadili, ale drží balon na polovině soupeře.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

88
    Volodko fauloval Genghiniho. San Marino má jednu z posledních šancí na gól.

85
    Buscarini přenechal své místo pro Zafferaniho.

84
    Probíhá čtyřiaosmdesátá minuta. Bělorusové se již tak dopředu neženou. San Marino ale také své útočné snažení nepřehání.

82
    Volodko mohl definitivně rozhodnout, ale zastavil ho zapískaný ofsajd.

80
    Golinucci přenechal své místo pro Rinaldiho.

79
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    ARTEM BYKOV napravuje své zaváhání, když v prvním poločase nedal pokutový kop a posílá Bělorusy do vedení. Domácí tým měl obrovský tlak a dlouho se nemohl prosadit. Pro San Marino je to velká škoda.

77
    Novik si nepohlídal své postavení a je mu odmáván a odpískán ofsajd.

76
    Střelu Radžabova chytá brankář San Marina Manzaroli.

74
    E. Golinucci dostal žlutou kartu.

73
    Gasperoni mohl srazit domácí na kolena, ale jeho pokus končí vedle.

73
    Novik dostal žlutou kartu. Standardní situace pro San Marino.

72
    Golinucci fauloval Aliseika. Bělorusové získávají míč a mají něco málo přes čtvrthodiny na to, aby svůj tlak přeměnili v gól.

68
    Muraccini dostal žlutou kartu.

68
    Střela Pušnjakova končí opět vedle branky. Pokud San Marino dnes neprohraje, tak to bude jen díky střelecké nemohoucnosti Běloruska.