Bielorusko – San Maríno 1:0 (kon.) | Grécko – Cyprus 1:0 (kon.) | Bosna – Nemecko 4:4 (kon.)
Česko – Wales 5:0 (kon.) | Čierna Hora – Arménsko 0:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 2:2 (kon.)
Poľsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Kazachstan 6:0 (kon.) | Lotyšsko – Rumunsko 0:4 (kon.)
Rakúsko – Škótsko 3:2 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:4 (kon.)
Maďarsko – Lichtenštajnsko 2:0 (kon.) | Srbsko – S. Macedónsko 5:1 (kon.) | Švédsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Litva – Fínsko 1:3 (kon.) | Anglicko – Nórsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Island 5:0 (kon.)
Španielsko – Chorvátsko 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Estónsko 3:0 (kon.)
Španielsko
6:0 (5:0)
Chorvátsko
cz Pondelok 10.09.2012, 20:15Kvalifikácia na ME U21

To je z mé strany vše a těším se zase příště u onlajn přenosů. Přeji hezký zbytek pondělního večera. Dobrou noc. (22:07:27)

Je dobojováno. Španělsko po výborném prvním poločase, ve kterém vstřelilo Chorvatsku pět branek, dokázalo ve druhé půli udeřit ještě jednou a nakonec vyhrálo vysoko 6:0. Získalo tak další tři body a zajistilo si postup do baráže o postup na Mistrovství Evropy.

90+2
    Žlutou kartu ještě vyfasoval domácí Rodrigo.

90+1
    Rohový kop pro domácí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

89
    Španělsko má stále míč a vypadá to, že se už nic důležitého nestane.

88
    Domácí kombinují na polovině Chorvatska.

86
    Ale ani z devátého rohu Španělsko nic nevytěžilo a u kulatého nesmyslu jsou hosté z Chorvatska.

85
    Rohový kop pro Španělsko.

84
    Jenže snažení Chorvatů ukončil útočný faul a míč tak mají opět domácí.

83
    Španělsko to opět zkoušelo, ale nyní zasáhl dobře jeden z hostujících obránců a vybojoval míč.

81
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec domácím vyšel i tento postupný útok. Šestou branku Španělska vstřelil ÁLVARO VÁZQUEZ.

80
    Španělové jsou stále u míče, ale už vůbec nikam nepospíchají.

79
    Na druhé straně se dostal ke střele Isco, ale branku Chorvatska netrefil.

78
    Hosté šli rychle dopředu a nic nevymýšleli a zakončili. Konkrétně Kramarić, ale jeho pokus brankář Mariño chytá.